Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elkèpzelhető, h szellem van a...

Elkèpzelhető, h szellem van a házamban?

Figyelt kérdés

Erre vannak jelek is...

- amikor egyszer a rádiót felvettem 15%os hangszintre lement 4%ra.

- füst szagot érzek.

- hideg szellőt érzek (nincs nyitva semmi (ablak) és van hőszigetelés is ott.

- ez w legdurvább: egyedül voltam itthon és hírtelen ajtócsapódást hallottam. Fel volt kapcsolva a KAPCSOLÓ és amikor megtörtént a csapódás akkor 2 helyiségben is lekapcsolt a lámpa.. és a kapcsoló is le volt kapcsolva...

Help ... Valami szakértő van itt??



2021. febr. 17. 23:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ateista kidobja a rádiót,

Ateista légfrissitőt használ,

Ateista vagy megnézetné szerelővel a falakba levő vezetékeket, vagy kicserélné a villanykapcsolokat.


Kedves kérdező, ne magyarázz be mindent. Ha azt a logikát nézzük amiben hiszel, akkor pusztán a levegővel képesek lennénk profin embert őlni.

2021. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Azt tisztázzuk, hogy nem vagyok szakértő és még egyszer sem csináltam ezt de keress rá bárhol a szellemigézésre. Ezt abban segít, hogy megtudhatod, hogy mit akar tőled ez a szellem. Ha nem mered egyedül csinálni akkor hívd át a barátaidat.

DE!!!

Először biztosodj meg arról, hogy ez egy természetfeletti lény, mert ha nem akkor szörnyű vége lehet. Még valami, 1 percnél tovább ne legyél bent a szellemi körben, mert megragadja a lelkedet és átviszi a túloldalra!!!

2021. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kérdező! Komolyan mondom, bármit csinálj, csak azt ne amit a 12-es írt! Szellemigézés? Azt még viccből se! Ha valóban van valami a házban, simán lehet valami ilyesmivel hívták be, talán nem is a kérdező, hanem még a korábbi lakók. A kérdezőt is figyelmeztetem, hogy ne csináljon ilyet és a 12-es válaszolót is, hogy ne tanácsoljon ilyet soha többé, akár komolyan gondolta, akár csak viccnek szánta!

Le lehet pontozni, nem érdekel! Imádkozni kell, nem szellemet idézni! Ha a kérdező eljutott odáig, hogy elhiszi a természetfölötti létezését, akkor higgye el azt is, hogy nem kellene szórakozni vele és ha keresztény, higgye el, hogy nem véletlenül van tiltva a szellemidézés.

2021. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Kedves kérdező és 13-mas válaszoló!


Mint ahogy elmondtam nem vagyok profi és még sosem csináltam ilyesmit. (Ha valaki nem tudná akkor én a 12-es válaszoló) Ezt nem rossz indulatból írtam, és nem akarok senkinek sem rosszat, de amiket eddig láttam (filmekből, barátaim cselekvéséből) onnan ki tudok indulni, hogy talán ez lenne a legésszerűbb döntés, hogy szellemetidézel. Persze ha nem akarod akkor imátkozhatsz nyugodtan, én csak leírtam a véleményemet erről. És mégegyszer bocsánatot kérek ha valaki szerint nem volt elfogadható a válaszom

2021. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, mert az emberi fantázia határtalan, de szellemek ettől még nem lesznek.
2021. febr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ideje nem láttam az apámat (több mint 8 év kb...) Gyermekkoromban váltak el a szüleim. Az apámról nem tudok semmit se!! Egyre jobban félek. 15 éves vagyok (nem kicsi) és ezelőtt az eset előtt nem hittem a szellemekben. Hittanra jártam 3 évig. A hittan tanárom mondott valamit a szellemekról hogy vannak jó meg rosszak. Csak erre emlékszem.. talán ha felkutatnám az apámat vagy valami... Ohm van egy féltestvérem aki nem igazán hát hogy is mondjam... Nem tartjuk a kapcsolatot. Nem tudom... 12 kommentelő irásátol kicsit beparáztam ami nem baj.. 13 kommentelő igen, keresztény vagyok.
2021. febr. 20. 01:51
 17/19 anonim ***** válasza:

16os de kicsit vagy még xd.

Amúgy elég balek a hittan tanárod, ilyent nem mondhatna ha hisz Istenbe:)

2021. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

#7

Kiégek 🤣

2021. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megoldani a problémát a saját szellemi képességeddel. Segíthet a fizika, kémia, matematika, irodalom és a történelem is.

Ma már az orvostudomány is sokat tud.

Nem hagynám ki a helyedben.

2023. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!