Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz, hogy a muszlimok Mohamed...

Igaz, hogy a muszlimok Mohamed prófétájának kilenc felesége volt, míg másoknak csak négyet engedett?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 12:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/171 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem provokálná őket a fanatikus muszlim, hiába primitívek, nem lenne kivel primitív vitába keveredniük.
2021. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/171 anonim ***** válasza:
12%

Nem vagyunk mi fanatikusok, csak sokaknak szokatlan ha valaki őszintén meggyőződéssel hisz valamiben.

Nektek a "vallásotok" csak dísznek van, maximum csak szép szokások ezek nektek, nem hisztek ti igazából semmiben sem. A ti hitetekben több a kétség, mint a meggyőződés.

Csak a pénzben bíztok amit a zsebetekbe tömtök. De a pénz nem fog elkísérni titeket mindenhová.

Persze, tudom itt mindenki kivétel lesz :D


Abdullah


Tudom, itt most mindenki kivétel lesz :D

2021. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/171 anonim ***** válasza:
93%

"#57: Ha tudnád hogyan beszélnek az Iszlámról egyes primitív egyedek itt a gyakorin"

Pont úgy, ahogy két primitív muszlim a keresztényekről. Akkor mit csodálkozol?

2021. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/171 anonim ***** válasza:
88%

"Nem vagyunk mi fanatikusok, csak sokaknak szokatlan ha valaki őszintén meggyőződéssel hisz valamiben."

Az senkit sem zavar ha valaki őszinte meggyőződéssel hisz valamiben. De amit ez után leírtál, az már tipikus példája a fanatikus gyalázkodásnak.

Vagy amikor azt hazudtad hogy a másik muszlim milyen felkészült meg mindent bizonyít, holott épp azon bukik el végül minden vitában hogy egyetlen állítását sem tudja bebizonyítani.

Vagy ugye az ő kérdései amik alatt folyamatosan csak provokál mindenkit.


És mielőtt belekötnél, igen, egy kereszténytől is fanatizmus és provokáció ha direkt azért ír ki kérdéseket hogy muszlimokkal kötekedjen. De ettől persze még ti ketten ugyanúgy a fanatikus viselkedés iskolapéldái lehetnétek.

2021. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/171 anonim ***** válasza:
15%

"Pont úgy, ahogy két primitív muszlim a keresztényekről. Akkor mit csodálkozol?"


Ez hazugság. Egyrészt ha állítok valamit a keresztény vallásról, akkor azt Bibliai versekkel bizonyítom és logikailag levezetem. Magyarul az igazságot közlöm. Abdullah testvérem szintén tényeket közöl. Keresztények viszont hazudoznak az iszlámról, ahogy ez a kérdés is bizonyítja.

2021. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/171 anonim ***** válasza:
94%

"Egyrészt ha állítok valamit a keresztény vallásról, akkor azt Bibliai versekkel bizonyítom és logikailag levezetem"

Ehhez képest állandóan felsülsz vele, hisz rendszerint kontextusból ragadsz ki szövegeket (helyesebben valami keresztényellenes oldalon olvastál egy igét kontextus nélkül), és emiatt természetesen fogalmad sincs az egészről. A nulla tudásból pedig nem is lesz logikus levezetés.

2021. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/171 anonim ***** válasza:
8%

Ha tudnàtok, hogy a testvérem, mennyi informàciót közöl veletek az Iszlàmról. Észre sem veszitek.


Amit a "hitetekől" írtam, azt meg magatoknak köszönhetitek.

Ti màr 100 éve elfelejtettétek hogyan kell hinni igazán.

Rengeteg kétség mellett hisztek valamit a Szentíràsból. Legjobb esetben.


Abdullah

2021. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/171 anonim ***** válasza:
97%
Az iszlámról lehet hogy sokat tud. De az átlagos kommentjei alapján csak erről tud bármit is. Azért aki még egy vérlemezkét se tud megkülönböztetni egy vérrögtől...
2021. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/171 anonim ***** válasza:
10%

#68: Ti az Iszlám kapcsàn nevezitek hazugnak. Pedig nem hazudik, sőt a legjobb értője az Iszlàmnak a gyk-n szerintem.


Abdullah

2021. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/171 anonim ***** válasza:
88%
Ki és mikor nevezte az iszlám kapcsán hazugnak?
2021. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!