Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Helyes ha nem akarok kimenni...

Helyes ha nem akarok kimenni a temetőbe a nemrég elhunyt testvéremhez?

Figyelt kérdés
Mivel dühös vagyok Istenre mert 37 évesen elvette a testvérünket és úgy gondolom hogy csak még jobban fáj ha elmegyek oda és úgy gondolom hogy mit nyerek én és mit nyer a halott testvérem vele aki már nincs köztünk hogy meglátogatom?Mi értelme van? Pro és kontra érveket várok.

2021. jún. 2. 17:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Őszinte részvétem. Én pénteken az Édesapámat veszítettem el. Talán Te megnyugszol egy kicsit a temetőben.
2021. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Több idő kell neked, ennyi az egész, sz'tem ez normális.
2021. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1es Őszinte részvétem! Te hogy gondolod ezt amit leírtam,van benne olyan amiben igazat adsz? Tudom hogy még korai vagy még az érzéseid miatt nem tudsz választ adni de megkérdem tőled: Neked fog adni valami megnyugvást ha kimész majd az édesapádhoz a sírjához? Ha nem akarsz akkor ne válaszolj. 2es Köszönöm az egyértelmű és segítő választ.
2021. jún. 2. 18:17
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem helyes és nem is helytelen, ki így, ki úgy tudja feldolgozni a gyászt.
2021. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4es A te saját véleményedre vagyok kíváncsi!
2021. jún. 2. 18:20
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Egyes vagyok. Nekem holnap lesz a temetés az édesapámé. Akik próbáltak eddig vígasztalni, mind átestek már egy veszteségen, mind azt mondták nekem, hogy ha kimennek a temetőbe hozzá, akkor kicsit megnyugszanak. Sajnos nekem egyenlőre semmi nem ad vigaszt. Majd templomba is el fogok járni.
2021. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Én évekkel később mentem ki apámhoz a temetőbe. És ma sem járok. Engem nem nyugtat.
2021. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezekből azt tudom levonni hogy egyénfüggő.
2021. jún. 2. 18:32
 9/23 anonim ***** válasza:
98%
úgy csináld ahogy neked jó. rokonom az édesanyját vesztette el rákban, ő se szeret temetőbe járni. a család sokat bántotta emiatt sajnos. mindenkinek más, hogy dolgozza fel a veszteséget, nincs jó és rossz módja.
2021. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Őszinte részvétem!
2021. jún. 2. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!