Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A reinkarnáció/újjászületés...

A reinkarnáció/újjászületés tana a jövőben általánosan elfogadott lesz társadalmi szinten?

Figyelt kérdés
A bizonyítékok egyre csak szaporodnak a létezésére vonatkozóan, és már tudományos módszerekkel is kutatják a jelenséget.

2021. jún. 12. 10:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

szerintem igen , hallottam 1 tudományos történetet,........elmesélem.



két pappal történt.



1 keresztény pap és 1 buddhista pap, akik amúgy nagyon jó barátok ,egész életükben azon vitatkoznak , hogy mi van a halál után , mennyország vagy reinkarnáció .


és a végén megegyeznek abban , hogy aki előbb eltávozik az élők sorából az valahogy , valamiképpen visszajelez az élő barátjának , és elmondja hova került.


telik múlik az idő és a már szépen megöregedtek , és az egyik napon a buddhista pap rossz-hírt kap a barátjáról.


eltávozott.......


nagyon megszomorodik, meditál is sokat, magába van roskadva és sokat gondol a barátjára.


egyszer csak meditáció közben, nagyon halványan de valaki szólongatja suttogva , itt vagyok ,

itt vagyok,


Ki az ? ki az ?


csak nem Te vagy az ?


én vagyok ! én vagyok !

na, hol-vagy, hol-vagy , mit csinálsz ,


hát elég jó élet van itt, suttogja a barátja ,


na ,hogy-hogy ,


képzeld ,


reggel felkelünk , reggelizünk és megyünk és dugunk egy nagyot.


ne má, tényleg ? ........... és utána ?


délbe.......


megyünk, ebédelünk egy nagyot és utána megint dugunk egy oltárit.


na jólvan , tényleg ne má, és este ?


azt ne mond , hogy este is.


este......?


megyünk vacsorázunk , és utána megint egy oltári nagy reszelés.



na jólvan,..... akkor tényleg létezik a mennyország ?



dehogyis , dehogyis .



miért , hol vagy ?



hol-vagyok , hol-vagyok ,


itt vagyok a gödöllői állami gazdaságban ,

és fedező baknyúl vagyok.

2021. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Más bolygókon, ahol nincs spirituális karantén, mindenki spirituális, alap tény, hogy reinkarnálódnak.


Egyszer mi is eljutunk oda.

2021. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Mojjo ***** válasza:
58%
@12: Attól függ, melyik bolygóra utazol. Mondjuk mostanában itt a Tejútrendszer alfa-, meg béta kvadránsába úgysem nagyon lehet utazgatni. A múltkor sem fogadták el a magyar oltási igazolványomat a Kepler-186f-en, sőt azt mondták, az Androméda galaxisnál közelebb ne is próbálkozzak :( Remélem, majd javul a helyzet. Addig is adtak 2 reinkarnációs tanfolyam katalógust. A következő életemben 30% kedvezményt is kaphatok a felmutatásukkal.
2021. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!