Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia igazából meleg támogató?

A Biblia igazából meleg támogató?

Figyelt kérdés

Van egy oldal


[link]


Itt meleg keresztény szektások vannak és azt írják csak félre fordítások azok az igék ahol a melegség bűn. Sőt szerintük teljesen természetesek a meleg kapcsolatok a Biblia szerint is.

Igaz ez?



2021. jún. 21. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
47%

"Sajnos ezt sem akarják sokan tudomásul venni, a szexualitás torzításával együtt."

De, ok ezt tudomasul veszik, hogy a keresztenyek egy resze ilyen kirekeszto veluk szemben. Te nem akarod tudomasul venni, hogy nem tehetnek a devianciajukrol.

Te miert nem probalsz meg homo eletet elni? Legalabb tudnad is, hogy mit szeretnel rajuk kenyszeriteni.

2021. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
53%
Én a heteró életmódot szeretem. Nézd meg milyen csodálatosan gyönyörűek a nők! Nézd meg ezt a filmszínész nőt aki a Tom és Jerry mozifilmben is szerepelt! Chloë Grace Moretz. Igen a homoszexualitás életmódú embereket a legtöbbször kirekeszteljük ahogy a gyilkos, parázna életmódú embereket is stb... nem a teremtményt, hanem amit művel! És sajnálom, hogy a homokosok rosszul érzik magukat miattunk, de ők is félreértenek minket hívőket, mert mi nem őket utáljuk, hanem az életmódot, a világnézetüket! Én a csajokat szeretem férfi létemre.
2021. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
41%
Akkor megprobalhatnad magadra kenyszeriteni a homoszexualitast, hogy tudd te is, mit szeretnel a homoszexualisokra kenyszeriteni.
2021. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
53%
phfúj, dehogyis! Ez olyan mintha a börtönlakók miatt rákényszeríteném magamat a börtönbe, hogy tudjam milyen a börtön ha a tolvajokról beszélünk😂 sajnálom őket, hogy ezt választották, de nem lehet mindenkit megmenteni... nem tudtál meggyőzni. 😊
2021. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
63%

"sajnálom őket, hogy ezt választották"

Ja hogy te valasztottad a nemi identitasodat! Az mas. Mikor es milyen okbol dontotted el, hogy te hetero leszel, ha szabad erdeklodnom? :)

2021. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
36%
mindig is heteró vagyok, már általánosban is szép nők/lányok voltak a láthatáron ^^ sőt, a felsős osztályban volt olyan tanárnő aki előttünk lehajolt... :D de még van időm kipróbálni a heteró szerelmet. Csak sajnos nem mindenki fog kapni azonnal nőt, mert nem tökéletes. Attól hogy valakinek nincs párja, még nem lesz meleg... és mi van veled ha már interjú folyik itt?
2021. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
68%

A linkelt oldal eredetileg egy római katolikus meleg közösség, abban a felekezetben sok meleg van a papok között, egy ilyen meleg pap szervezte ezt a közösséget is.


[link]


Isten és a Biblia ezzel szemben nem támogatja a meleg életvitelt, azt bűnnek tartja mind az Ó-, mind az Újszövetség. Sőt a meleg kívánságot is tisztátalannak tartja.

2021. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
valahol befogadják, valahol nem :P, akkor most ne térjen meg egy meleg, és ne legyen ő ex meleg?! hogyan térjen meg, ha tilos bemenni a közösségbe?!
2021. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
60%
Megtérni szerintem minden keresztény közösségbe befogadják, több helyen meg is tud tisztulni ebből a tisztátalanságból Isten ereje által.
2021. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként ha egy keresztény/Jézus hívő azt mondja, hogy a melegség normális, akkor nem hiszi el Jézus szavait :( pedig nincs is meleggén. Ha nincs meleggén, akkor nem születnek így a melegek. Ha nem születnek így ők, akkor ki lehet szabadulni ebből az erkölcstelenségből! ^^ logika.
2021. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!