Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia igazából meleg támogató?

A Biblia igazából meleg támogató?

Figyelt kérdés

Van egy oldal


[link]


Itt meleg keresztény szektások vannak és azt írják csak félre fordítások azok az igék ahol a melegség bűn. Sőt szerintük teljesen természetesek a meleg kapcsolatok a Biblia szerint is.

Igaz ez?



2021. jún. 21. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:

#26

"mindig is heteró vagyok"

De epp az elobb irtad, hogy a szexualis orientacio valasztas kerdese. Akkor hogyan lehettel volna mindig is hetero? Ha mindig is hetero voltal, akkor nem valasztottad az orientaciodat, hanem veled szuletett. Akkor most melyik az igaz? Mindig is hetero voltal, vagy valasztottad a heterot?

2021. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
0%
A római felekezet csavargatja Jézus szavait, és az apostolok tanítását is, lásd egyedül él szinte minden római katolikus pap, mondván ők különbek, mint a házasok, közben ezrével rontják meg a kisfiúkat a papok.
2021. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
50%

"meg is tud tisztulni ebből a tisztátalanságból Isten ereje által."

Akkor ha nagyon akarnal, biztosan te is homoszexualissa tudnal valni Isten ereje altal, ugye?

2021. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:

ma 20:37 én heteró vagyok. Amikor megszülettem, akkor még csak semmi voltam, mert nem volt tudatom szerintem...


ma 20:39 ahogy az ördögtorony és a jehovisták tanításai is, és nem kellene elítélned az egész katolikus egyházat...


ma 20:42 én például nem, mert Isten szerint örök kárhozat jár annak aki nem tér meg amikor az illető meleg. nem vagyok hülye, hogy homó legyek.

2021. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
Isten megvéd engem ettől a tisztátalanságtól, nem ellenem dolgozik, hanem értem. De szerepel olyan a Bibliában, hogy Isten valakit büntetésből homokossá tesz.
2021. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
0%
Tehát, akkor Sodoma és Gomora lakosai azért lettek homokosok, mert jehova istennő ezt akarta...
2021. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
50%

"Isten megvéd engem ettől a tisztátalanságtól, nem ellenem dolgozik, hanem értem."

De akkor a homoszexualisokat miert nem vedi meg ettol a "tisztatalansagtol"? Miert patyolgat teged, es miert nem torodik a melegek eletevel? Miert ilyen szemelyvalogato, miert nem szeret mindenkit egyforman?

2021. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
45%

ma 21:01, válaszolok helyette az én szavaimmal...


1. Azért mert a homokosokat nem érdeklik Isten parancsolatai, szabályai.

2. törődik a melegek életével is, csak a meleg emberek nem érdeklik Őt...

3. Nem személyválogató, mindenkit szeret egyformán, csak a bűnt, helytelen életmódot utálja.

2021. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
62%

" 20:37 én heteró vagyok. Amikor megszülettem, akkor még csak semmi voltam, mert nem volt tudatom szerintem..."

No akkor most tenyleg dontsd mar el legyszi, hogy mindig is hetero voltal-e vagy sem. Egyszer ezt irod, aztan meg mast. Akkor megsem voltal mindig hetero? De akkor mikor dontottel ugy, hogy heterova valsz, es miert?

2021. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
41%

Isten azokat tette meleggé a Biblia szerint, akik megismerték Istent, de elfordultak tőle. Én nem szeretnék elfordulni Istentől.


21

Mert bár az Istent megismerték, mindazáltal nem mint Istent dicsőítették őt, sem néki hálákat nem adtak; hanem az ő okoskodásaikban hiábavalókká lettek, és az ő balgatag szívök megsötétedett.

22

Magokat bölcseknek vallván, balgatagokká lettek;

23

És az örökkévaló Istennek dicsőségét felcserélték a mulandó embereknek és madaraknak és négylábú állatoknak és csúszó-mászó állatoknak képmásával.

24

Annakokáért adta is őket az Isten szívök kivánságaiban tisztátalanságra, hogy egymás testét megszeplősítsék;

25

Mint akik az Isten igazságát hazugsággá változtatták, és a teremtett dolgokat tisztelték és szolgálták a teremtő helyett, aki mind örökké áldott. Ámen.

26

Annakokáért adta őket az Isten tisztátalan indulatokra; mert az ő asszonynépeik is elváltoztatták a természet folyását természetellenesre:

27

Hasonlóképpen a férfiak is elhagyván az asszonynéppel való természetes élést, egymásra gerjedtek bujaságukban, férfiak férfiakkal fertelmeskedvén, és az ő tévelygésöknek méltó jutalmát elvevén önmagokban.

2021. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!