Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia igazából meleg támogató?

A Biblia igazából meleg támogató?

Figyelt kérdés

Van egy oldal


[link]


Itt meleg keresztény szektások vannak és azt írják csak félre fordítások azok az igék ahol a melegség bűn. Sőt szerintük teljesen természetesek a meleg kapcsolatok a Biblia szerint is.

Igaz ez?



2021. jún. 21. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
35%
Akik viszont homokosok lettek, de odafordultak Istenhez, azokat megtisztította, úgymond exmelegek lettek. Ilyenről is ír a Biblia, és ráadásul ma is történik ilyen életmód változás.
2021. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
45%

"Azért mert a homokosokat nem érdeklik Isten parancsolatai, szabályai."

Ez hazugsag es ragalom. Ha igy lenne, akkor nem lenne annyi homoszexualis hivo es nem letezne az Ot kenyer sem.


"törődik a melegek életével is, csak a meleg emberek nem érdeklik Őt..."

Epp ez a kerdes, hogy miert nem erdeklik Ot a melegek.


"Nem személyválogató, mindenkit szeret egyformán, csak a bűnt, helytelen életmódot utálja."

Oke. De akkor miert segit a heteroknak abban, hogy ne legyenek melegek, es miert nem segit a melegeknek, hogy ne legyenek azok?

2021. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:

ma 21:07. azért heteró, mert a nők tetszenek, és a heteró természetes, miközben a melegség nem az! Amikor egy kisbaba születik, se nem ateista, se nem heteró... ő csak egy baba, egy nagyon fiatal ember.


lehet, hogy vannak homokos keresztények, de ez mennyire keresztényi ha homokos? ha elfelejti ezt az életmódot, akkor már keresztény. Amit írtam, az nem hazugság. A homokosokat tényleg nem érdeklik Isten királysága. A királyi Paradicsomban pedig nem foglalhat helyet egy meleg sem, ahogy egy pedofil sem...


Mert a melegek nem kíváncsiak Isten királyságára, ahogy az ateisták sem. Nem akarnak örökké élni sajnos.


inkább az ember segít saját magán a legtöbbször. Néha a Jó Isten beleavatkozik az elhagyott világban, hogy emlékezzünk Ő rá, hogy mindig velünk van... Nem halt meg Ádám és Éva óta. van még kérdésed? ^^

2021. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
58%

"azért heteró, mert a nők tetszenek"

Oke, de mikor es miert dontottel ugy, hogy ezentul neked a nok fognak tetszeni? Erre meg mindig nem adtal valaszt, erre lennek kivancsi.

2021. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
amikor már pisiskolás voltam :D mert nekem és szerintem ez így természetes. Úgy szeretem a nőket, mint a sót.
2021. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
Tehat akkor azert, mert a nok keltettek fel a szexualis vagyaidat, es nem a ferfiak, a lanyokat talaltad vonzonak, nem a sracokat?
2021. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
84%
45ös, akkor nem döntés kérdése volt🤣
2021. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
100%

"mert nekem és szerintem ez így természetes."

Es ugy gondolod, hogy a melegek azert valasztottak a sajat nemuket, mert az volt szamukra a termeszetellenes, a visszataszito?

2021. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
ma 22:11 igen. A heteró nők pedig csodálatosak amit már írtam... dehogynem, az én döntésem volt, hiszen ezt az utat választottam, mert ez a természetes :D a melegek pedig azt az utat választották, ahogy a pedofilok, erkölcstelenek viselkedők is. Csak az rossz út.
2021. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
83%

"ma 22:11 igen."

Akkor nem a te dontesed volt, hanem a tested dontese volt. Hiszen akaratlanul is az ellenkezo nem keltette fel az erdeklodesedet. Nem gondolom, hogy 10-12 eves korod korul te komolyan atgondoltad, merlegelted es felelosen megfontoltad volna azt, hogy a ket nem kozul melyikhez vonzodj. Inkabb egyszeruen csak csinaltad azt, amit termeszetesnek ereztel, nem? Ahogy irtad is.

A melegek is pontosan ugyanigy voltak. Nem az o dontesuk a melegseg, nem valasztas kerdese. Csak csinaltak ok is azt, amit termeszetesnek ereztek, pont ugyanugy ahogyan te is. Csak szamukra a devianciajuk miatt a sajat nemukhoz vonzodas volt a termeszetes, ennyi a kulonbseg. Egyebkent minden masban ugyanolyanok mint te. Ugyanolyan erzeseik vannak mint neked, es nekik is ugyanolyan rosszul esik mint neked, ha nem normalisnak es undoritonak nevezik oket, es latatlanban itelkeznek felettuk. Kozottuk is ugyanugy vannak istenkereso es istenfelo emberek, akiknek ugyanugy jol esne mint neked, ha egy vallasi kozosseghez tartozhatnanak. Akkor miert is kellene kirekeszteni oket?

2021. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!