Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia igazából meleg támogató?

A Biblia igazából meleg támogató?

Figyelt kérdés

Van egy oldal


[link]


Itt meleg keresztény szektások vannak és azt írják csak félre fordítások azok az igék ahol a melegség bűn. Sőt szerintük teljesen természetesek a meleg kapcsolatok a Biblia szerint is.

Igaz ez?



2021. jún. 21. 12:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
46%

"jah, Jézus is homófób biszex volt, mert úgy szereti a férfiakat, mint a nőket.... ekkora hülyeség ami a darwinistákból jön! XD"

Ezek belőled jöttek, nem a darwinistákból. Kik azok a darwinisták?

2021. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:

nem, hanem te mondtad, hogy én biszex vagyok, mert nem az én választásom volt, vagy mi. a darwinisták azok akik Darwin világnézetét imádják.


te pedig homófóbfób vagy, mert elítéled a homófóbokat, és támogatod a melegeket, vagyis akkor te is meleg vagy.

2021. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:

"nem, hanem te mondtad, hogy én biszex vagyok, mert nem az én választásom volt, vagy mi. "

Azt sem érted miről megy a beszélgetés, minek írkálsz bele?

Nem én írtam, hogy biszex vagy, hanem egy másik kérdező. Egyébként jogos az észrevétele. Ha hetero vagy, akkor az ellenkező nemhez vonzódsz, ha meg homo vagy, akkor meg a saját nemed felé vonzódsz. Legfeljebb a biszex tudja eldönteni, hogy melyik nemet választja, hiszen ő mindkét nemhez vonzódik.

Tehát ez nem döntés, választás kérdése, hogy mi a nemi orientációd. Te talán el tudnád most dönteni, hogy ezentúl akkor homo leszel? Ugye hogy nem menne? Tehát nem választás kérdése. Érted már?

Darwinnak meg semmi köze ehhez, a darwinistáknak (ha léteznek) meg végképp nem. Van ember egyáltalán aki Darwinhoz imádkozik? Minek?


"te pedig homófóbfób vagy, mert elítéled a homófóbokat, és támogatod a melegeket, vagyis akkor te is meleg vagy."

Ha pedig támogatod a szellemi sérülteket, akkor te is szellemi sérült vagy? Vagy ha támogatod a focistákat, akkor te is focista vagy? Ennek semmi értelme.

2021. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:

Igen léteznek darwinisták, de csak az aki az automatikus evolúciót tolja, és imádja az evolúciót ^^ az evolúció "kitalálója" pedig Darwin volt...


nos, én szeretem a nőket, van néhány videó bizonyítékom a YouTube-ról.


https://www.youtube.com/watch?v=oV73SZxI1tU&t=63s


vagy Kelemen Anna :P vagy pedig a vörös hosszú hajú csajok.


akkor annak sem, hogy a harcos ateisták elítélik a keresztényeket homofóboknak, mint pl. te engemet. utána pedig ott vannak a kísértések amik mindenfélét csinál az emberrel. az egyiknek dohány rajongást add, a másiknak pedig csak az létezik amit látsz...

2021. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:

"Igen léteznek darwinisták, de csak az aki az automatikus evolúciót tolja, és imádja az evolúciót ^^"

Nem tudom, mi az az automatikus evolúció, még sosem hallottam ezt a kifejezést. Mindenesetre én még sosem találkoztam olyan emberrel, aki Darwinhoz imádkozott volna, vagy Darwint imádta volna.


"nos, én szeretem a nőket,"

Na, helyes. Akkor megegyezhetünk abban, hogy a nemi identitás nem választás, nem tudatos döntés kérdése? Ahogy nálad sem, úgy a melegeknél sem. Ők egyszerűen a saját nemük felé vonzódnak, a saját nemük iránt éreznek olyan vonzalmat, mint amilyet te érzel az ellenkező nem iránt. Deviancia? Igen, az. Mint a színtévesztés, vagy a kék szemszín. Nem tehet róla, egyszerűen ilyen.

Veszélyes? Aligha. Nem fertőző, nem válik tőle agresszívvé vagy beszámíthatatlanná az illető,


"akkor annak sem, hogy a harcos ateisták elítélik a keresztényeket homofóboknak, mint pl. te engemet."

Én nem itéllek el téged :) Csak nem értem, hogy miért itéled el a melegeket, ezért kérdezgetlek.

De egyébként ebben igazad van, a harcos ateisták ugyanúgy sazoktak hülyeségeket beszélni, mint a harcos hívők, ilyen szempontból nincs különbség köztük. De ezek a végletek, és most nem harcos ateisták meg harcos hívők beszélgetnek, hanem te meg én.

2021. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:

már megint! nem a meleg embereket, hanem a melegséget! Olvass vissza ^^


akkor nem darwinista, hanem evolucionista.


új kutatás:


[link]


akkor a pedofilok is pedofilnak születnek? =)


fanatikusok vannak a hívőknél, ateistáknál és a többi oldalon is.

2021. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldtem. Még annyit akartam írni a közepére, hogy:

az illető, nem hat hátrányosan a munkavégző képességére, szóval semmi olyan jellege nincs, ami miatt betegségnek kellene tekinteni. Csupán más, nem olyan, mint a többség. Csak nekik még azzal is meg kell birkózniuk, hogy a társadalom egy viszonylag széles rétege utálkozik irányukban, és különböző Szent Könyvek alapján jogot próbál formálni arra, hogy beleszóljon az életükbe.

Ez kicsit olyan, mint amikor az óvodában csúfolják a szemüvegeseket, a kövéreket, a soványakat, a bicegőket, bárkit, aki csak egy kicsit is eltér a normálisnak vélttől, a megszokottól. Ilyenkor úgy érezzük, hogy mi jobbak, többek, teljesebbek vagyunk a másiknál, és ezt nyilatkotztatjuk ki a csúfolódással a másik irányába. Ez is egyfajta deviancia, még a Biblia is ír róla.

2021. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
pedig nem csak az a tanulság, hogy senki sem tökéletes, hanem az is, hogy senki sem normális. Remélem világos, mint a világ világossága :) igen, de azt is írja, hogy tilos támogatni a melegséget, meleg házasságot.
2021. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:

A Bibliában benne van, hogy valakit Isten büntetésből tisztátalan indulatokkal ver meg (férfi férfi után vonzódik), tehát nem minden bu-zi születése óta bu-zi.


Olyan is hallottam, hogy egy hetero embert elítéltek, bement a börtönbe, ott megerőszakolták, és azóta homokos lett, már így jött ki. Ezek szerint az az ember sem melegnek született.

2021. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:

"A Bibliában benne van, hogy valakit Isten büntetésből tisztátalan indulatokkal ver meg (férfi férfi után vonzódik), tehát nem minden bu-zi születése óta bu-zi."

Remek. Tehát akkor vannak akik annak születnek, és vannak akiket Isten változtat(?) azzá? Én mindenesetre nem tartom túl életszerűnek, hogy Isten homoszexuálissá változtatna egyes embereket. Szerintem Isten már kinőtt abból a korból, hogy ilyen gonoszkodásokkal múlassa az idejét.


"Olyan is hallottam, hogy egy hetero embert elítéltek, bement a börtönbe, ott megerőszakolták, és azóta homokos lett, már így jött ki. Ezek szerint az az ember sem melegnek született."

Hallani sok mindent hallok én is, az emberek sok mindent beszélnek össze. De tegyük fel hogy igaz a sztori. Lehet, hogy mégis homoszexuális volt, csak addig elnyomta magában a vonzódását, mondjuk bizonyos társadalmi réteg nyomására (megfelelési kényszer). Mikor bekerült, akkor rájött, hogy odabenn mások a játékszabályok mint kint, odabenn nincs az a társadalmi réteg, amely rosszallását fejezné ki, és így el tudta fogadni azt, hogy ő maga meleg. Nem tudhatod.

2021. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!