Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen ateista az ilyen?

Milyen ateista az ilyen?

Figyelt kérdés
Egy közeli felebarátom tudja, hogy keresztény vagyok, és ha elkezdek erőszakos lenni mert valami nem tetszik nekem, olykor a Pokolal fenyeget, hogy ne viselkedjek így, különben pokolra jutok. Vagy pedig mondtam, hogy a legtöbb ufot a démonok okozzák, erre kiröhögött engem. De olyat is mondott, hogy nem vagyok keresztény, mert nem megyek el gyónni. És olyan szövegeket is mond nekem amivel engemet kárhozatra tudna küldeni, mert tudja, hogy ez miatt képmutató leszek. tudja, hogy én ebben hiszek. Mit tegyek? Hogyan legyek nyugodt keresztény? Milyen hitvédelmet mondjak? Nektek is van ilyen esemény, hogy a legtöbbször direkt felidegesítnek téged, hogy kárhozatra küldjenek a felebarátok téged?
2021. jún. 23. 21:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én egyet néznék meg:

Igaza van?

Ha igen, akkor kérj bocsánatot tőle, és gondold át a dolgot.

Ha nem, akkor ezt mondd meg neki.

2021. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!