Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszel abban hogy a halál...

Hiszel abban hogy a halál után menny vagy pokolba vagy valahol lélekben találkozol elhunyt szeretteiddel?

Figyelt kérdés
2021. júl. 17. 04:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Zitus annyira öreg? :O nem is tudtam
2021. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

21

Nem ismerem Zitust, annyit tudok Róla, amennyit TE.


Nekem nincs bajom azzal, ha valaki okkal, vagy akár ok nélkül pontozgat.

Mindössze megfigyelem a különbséget a válaszok pontozása között.

Ez elárulja, hogy ha egy Tanú ugyan azt a választ adja mint más, az mindenképp elfogadhatatlan.

/tisztelet a kivételnek/

Sajnos vannak akik akkora haraggal, és ellenszenvvel vannak, hogy másként nem tudják kifejezni a "bosszújukat". Tehetetlenségükben ezzel gondolják azt, hogy elégtételt vesznek.

Ha ezek az emberek fegyvert vagy lehetőséget kapnának, sok ártatlan ember halott lenne már.

2021. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

21

"öreg"

Vajon egy 50-60 éves ember miért öreg? Főleg, ha jól érzi magát, valamelyest egészséges is. Te is leszel annyi idős, szeretném megtudni, mit érzel, vagy mondasz arra, hogy öregnek neveznek. A 60 évesek legnagyobb része még aktív dolgozó, kemény fizikai munkát is végeznek

Ha olyan öreg lenne, nem dolgozna. Sok fiatal tanulhatna azoktól, akik ennyi idősen is erejük teljében vannak. Némelyik egy 60kg zsákot nem tudnának felemelni.

2021. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
#23 én kb feleannyinak gondoltam, úgyhogy ahhoz képest elég öreg. anyám lehetne
2021. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
17%

Pokol csak életben lehet. Halál után már egyé vagy istennel újra, ott nem tudsz pokol állapotban lenni.


Igen, én már több tucat emberrel szerveztem beszélgetést halálunk utánra.

2021. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!