Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten valóban nem szeret,...

Isten valóban nem szeret, gyűlöl engem?

Figyelt kérdés

Régen nagyon vallásos voltam. Majd fellázadtam Isten, a Teremtő ellen és minden létező bűnt elkövettem, kivéve kettőt: embert soha nem öltem és fizikai, tárgyi tulajdont soha nem loptam. Ezeknek még a gondolatától is irtózom. De szellemi tulajdont loptam, csaltam, rengeteget hazudtam, rendszeresen, mindenhogy paráználkodtam, a szüleim ellen vétkeztem, irigy voltam, lányok ellen vétkeztem, kihasználtam őket, hosszú haját növesztett, elkezdtem undorítóan öltözni és úgy csináltam, mintha torzulásom lenne, pedig nincs, el kezdtem japánul a shinigamit, perzsául az Angra Mainut, vagy keresztény nevekkel Lucifer, a Sátánt, vagy magyarul az Ördögöt imádni.

Múlt vasárnap jött egy érzés, ami azt súgta, menjek el templomba. Elmentem katolikusba, majd elmentem a reformátushoz is és mind a két helyen nagyon rossz érzésem volt. Többször el is sírtam magam. Úgy éreztem, mintha ki lennék taszítva és gyűlöl e éreztem magam... Soha nem éreztem még ilyen szörnyű érzést... Egy rémálom volt. Amikor a katolikus ól mindenki kiment, magamra maradtam, elmentem félre, szómorú, szánakozva tekintő és mérges arcú szobrokat találtam, minden irányból ezek nézték rám, úgy éreztem, szinte megszólalnak, elmentem nagyon gyorsan. Amikor visszamentem, volt ott egy idős bácsi és a szobrok eltűntek. Nem kívánom ezt az érzést még az ellenségeink sem... Azóta úgy érzem, nem vagyok boldog és hogy a bűnei ért egyszer félelem kell.


Tényleg késó volna? Tényleg én csak elkárhozhatok? Tényleg gyűlöl az Isten és minden jótevő természetfeletti?



2021. aug. 5. 11:28
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
*bűnös
2021. aug. 5. 11:29
 2/36 anonim ***** válasza:
66%

Az egzaltáltságig hergeled magad. Fordulj pszichológushoz.

Isten szeret.

A Sátán gyűlöl.

Te meg labilis idegzetű vagy, hajlamos a szélsőségekre.

Szállj ki ebből, keress magadnak valami jó hobbit, egészséges

lelkű társaságot, kirándulj, hallgass jó zenéket, szeress élni.

Nem olyan hosszú az ember élete, hogy marhaságokkal "lázadozzon",

és tönkre tegye a saját idegeit.

2021. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Térj meg, és üdvösséged van. Gyűlöld a bűnt és szeresd az Urat teljes szívedből
2021. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Az ilyen tettekért nyilván mindenki felel, én karma szerint közelítem meg. (Spiritualitás.) Soha nem késő rájönni az igazságra és jó életet élni. Isten ezért nem fog utálni, mert idővel minden kiegyenlítődik.


Most az nem derül ki, hogy más életutad van vagy elkövetett tetteid miatt érzed-e ezt az ellenkezést. Ha jó útra akarsz térni, azt magadtól kell elvégezned. Még az is lehet, hogy más hitet kell találnod. Illetve a hit nem egyenlő a vallással és az egyházzal. Hittől és vallástól eltekintve azt tanácsolom, hogy újra találd meg önmagadat. S akkor magadban találod meg Istent, vagyis abból ráérzel az utadra. :-)


Luciferről csak röviden súgom meg: őskori lázadás ellenére valójában nem egy világi pusztító gonosz és eléggé más feladata van, de ez már nem ide tartozik.

2021. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
25%
Vegyétek már észre egyszer isten egy apát kert arra hogy áldozza fel a lányát! A kereszténység meg csupa politaki: Dolgozz dolgozz úgy hogy vért izzadt majd itt a mennyországban meg pihensz... Na na nagy büdös ló f@szt
2021. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
0%
Isten nem létezik !
2021. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
31%

Az egyház a XXI. Század egyik legnagyobb veszélyét jelenti az emberiségre. Kegyetlenebbek és rosszabbak, mint azok a terroristák, akik emberek ezreinek életét ontották ki. Fel kell ismerni ezt a veszélyforrást, tudatosítani kell magunkban és határozott tiltakozással kell válaszolni minden egyes megmozdulásukra. Nem szabad hagyni, hogy a közeledbe férkőzzenek. Tartsd magad távol tőlük! Az egyház legnagyobb fegyvere a megfélemlítés. Mózes harmadik könyve 26, 14 is tele van az isten fenyegetésével.

Észrevétlen hálózzák be az embert s mire körbenézel, már nem tudsz szabadulni hideg szorításuktól. Terjeszkednek szabadon, mint bármely alattomos vírus, beférkőznek különböző hivatalokba, parlamentbe, iskolákat, óvodákat fertőznek meg. Célirányos cselekedeteik a jövő nemzedék bárányainak kitermelésére csak a kétségbeesésüket bizonyítják. Bűnös az a szülő, aki egyházi óvodába íratja ártatlan, tiltakozni nem tudó gyermekét. Még ő maga sem tudja miféle bélyeget nyom gyermeke homlokára. A szégyen és a gyengeség bélyegét.

Nincs szükség istenre! Nincsenek bűnök, melyektől meg kellene váltson. Ó Te balga ember, hát milyen megváltást remélsz az istenedtől, hiszen mikor először vetemedett a földre saját népe üldözte a halálba, kínozta meg, feszítette keresztre. Nemhogy a világot, saját magát képtelen volt megmenteni.

2021. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

#7 Fizikailag is meg kell semmisíteni a keresztényeket? A sátánisták ezt szeretnék.


Pál Thessalonika 2. levele

2,11 És azért bocsátja reájok Isten a tévelygés erejét, hogy higyjenek a hazugságnak;

2,12 Hogy kárhoztattassanak mindazok, a kik nem hittek az igazságnak, hanem gyönyörködtek az igazságtalanságban.

2021. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
17%

"Fel kell ismerni ezt a veszélyforrást, tudatosítani kell magunkban és határozott tiltakozással kell válaszolni minden egyes megmozdulásukra. "


Ezt írtam.Fizikailag az egyházat kell megsemmisíteni nem a híveit.

2021. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Ok, csak ezért kérdeztem:

https://www.youtube.com/watch?v=eBXB6vbQq74

2021. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!