Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan hit gyülekezeti...

Van itt olyan hit gyülekezeti tag, akit atrocitás ért amiatt, hogy nem oltakozott?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy szinte engedelmességi kérdést csinálnak a gyülekezeten belül ebből, és zaklatják azokat, akik nem hajlandók a vakcina kísérletben részt venni. Mennyire igaz ez?

2021. szept. 19. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Ha hitgyülis vagy, tudnod kell, ha nem vagy az, semmi közöd hozzá.

Ne csámcsogj más hitén!

2021. szept. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
1 miért kéne tudnia? Gondolom, nem 20 fős szűk csoportról beszélünk, és nem mindenhol ugyanúgy működnek a csokrtosulások.
2021. szept. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Kezd beteljesedni amit a Biblia ir most meg oltás aztán majd mikrochip
2021. szept. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Hit Gyüli elvárja a híveitől az oltást? Kezd szimpatikus lenni!
2021. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

#2

Nem beszélhetünk "20 fős csoportosulásokról", hiszen hiszen nem egy-egy település azonos világnézetű embereinek összejöveteléről van szó.

A Hit Gyülekezete egyházként, államilag elismert egyházként működik, tehát kell lennie központi vezetésnek.

Az egyház tagjai és az állam viszonyát központilag kell szabályozni, csak így működhet támogatott vallási közösségként.

A központi irányítás elveit pedig minden tagnak ismernie kell ahhoz, hogy betarthassa, igazodhasson hozzá.

Erre alapozva írtam azt, "ha hitgyülis vagy, tudnod kell".

2021. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

5 persze ez érthető, viszont én meg úgy értettem a kérdést, hogy (hasonlatként) dolgoztam már 2 cégnél, akinek ugyanaz a szakszervezete. Nem léptem be soha, de nem is érdekelt senkit.

Nekem sokkal jött egy autógyártótól egy új kolléga, ott ugyanaz a szakszervezet, és mesélte, hogy ott aki nem lépett be, akár még ki is közösítették a belépett kollégák, meg nem köszöntek meg ilyenek.


Én ilyesmi atrocitásra értettem a kérdést.

2021. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Én ismerek egy Jehova lányt, a gyülekezetben az a rossz ha oltakoznak. Azt mondja az oltás a 666 jele és nem.akarja magára tenni. Mert a Jelenésekben írva vagyon hogy a jobb kézre vagy a homlokára teszik a 666 ami a Sátán neve és azok nem üdvözülnek.

De én nem hiszem hogy ez az oltás még az lenne. Az később kell jöjjön. Miután az egységes világbankrendszer kialajult,lesznek keresztényüldözés el világszerte és akkor fog eljonni ez a megjelölés. Nem most van.

2021. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#1 Te hit gyülis vagy?
2021. szept. 20. 11:16
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

7 keresztényüldözés már most is van, szépen burkoltan.


Ha megnézed már évekkel ezelőtt leretusták a lidlben a görög termékekről a keresztet a görög kék-fehér templomról.


Manapság meg próbálják az embereket hergelni a német cégek július óta a szivárványosított logóval.

Eddig megvolt júliusban az ilyen hét, akkor szivárványba borultak. Idén már szeptember van, de még mindig megy, mert azt hiszik, hogy ezzel mennyire borsot törnek a kereszténység orra alá. (Mondjuk én pont leszarom, csak a szándék hányivaló)

2021. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#4 Csak védettségi igazolvánnyal látogathatók az összejövetelek, ráadásul 12 éves kor felett kérik!
2021. szept. 20. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!