Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan hit gyülekezeti...

Van itt olyan hit gyülekezeti tag, akit atrocitás ért amiatt, hogy nem oltakozott?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy szinte engedelmességi kérdést csinálnak a gyülekezeten belül ebből, és zaklatják azokat, akik nem hajlandók a vakcina kísérletben részt venni. Mennyire igaz ez?

2021. szept. 19. 23:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#8 [kérdező]

Nem,nem vagyok hitgyülis.

Nem kel annak lenni a tájékozottsághoz.

2021. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

#10


Ne~má ez most komoly? Hu.. mondjuk mindig is láttam, hogy a vezetőik eléggé eltorzítva adják vissza azt amit Jézus tanított!

2021. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 lehull a lepel a hamis tanitokrol
2021. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#12 Sajnos igen, komoly:


[link]

2021. szept. 20. 15:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia, már nem kell védettségi igazolvány az alkalmakhoz. Vidéken eddig sem kellett, csak Budapesten. Engem nem ért atrocitás, de van egy oltatlan barátom akit többen rá akartak beszélni az oltásra, bár durva “atrocitásnak” nem mondanám.
2021. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15. Tudsz arról valamit, hogy most kell-e védettségi igazolvány például istentisztelet látogatásához (2022)? Köszönöm!
2022. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!