Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki templomba jár és csak a...

Aki templomba jár és csak a keresztény tanokban hisz, miért nem használ mágiát, mikor az egyből hat?

Figyelt kérdés

Sokszor használtam már mágiát, nem imádkoztam érte, amit akartam, hanem megszereztem.

Ekkor döbbentem rá hogy ezért tiltja sok pap a mágiát, mert akkor senki nem járna templomba, nem imádkoznának, nem adakoznának, hanem mindenki mágiával szerezné meg amit akar.


2021. okt. 2. 18:41
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

''Legfeljebb nem ott,nemakkor mikor toporzékol a "kisgyerek", hanem jó Atya módjára adja. Mikor ideje van.''

Tudod mennyi ilyet láttam?

Súlyos beteg meghalt.

Szegények,még szegényebbek lettek.

Rendesen melózó ember, lejjebb csúszott hiába dolgozott többet.

Anyuka mindent megakart adni a gyereknek, aztán meghalt a gyereke.

DE!

Mivel az érdeklődési köröm a mágia és okkultizmus felé fordult, ismerőseim is ehhez igazodtak.

Érdekes, mi mind sikeresek, egészségesek, elég jómódúak vagyunk...lehetne még sorolni.

Én nem is tagadom, hogy mágiát használok.

Átokra is ha valakivel bajom van, anyagi sikerekre is.

2021. okt. 2. 20:06
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem imádkoztam soha javakért, mágiát se alkalmaztam. Helyette tanultam, művelődtem, keményen dolgoztam és most jómódban, szép és értékes társsal élek. Minek kéne ehhez varázsolni, ha anélkül is el lehet érni? Az imádkozáskor hálát adok és kész. Tudod, ott a mondás: segíts magadon... Én ezt fogadtam meg anno.
2021. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Metionin ***** válasza:
38%
Valamilyen szinten az imádkozás is mágia.
2021. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%

Nekem bőven elég Isten kegyelme és szeretete. Hát ezért járunk mi templomba és imádkozás címszó alatt beszélgetünk a Teremtővel.


Nem mindenki olyan ám, mint te. Szerencsére.

2021. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
90%

"hanem hogy sokan miért imádkoznak?mikor semmit sem hat?"


Az imák hatnak. Isten valóságos és válaszol azoknak, akik hozzá fordulnak. Jó emberekkel is történhetnek rossz dolgok, de Isten akkor sem hagyja el őket és hallja amit mondanak.

Rossz úton jár az, aki Isten nélkül próbál élni. A vagyon és ez az egész földi élet csupán átmenti, az örökkévalóság azoké lesz, akik Istent keresik. Hagyj fel a mágiával, mert az Ellenség erői működnek mögötte és ő embergyilkos volt kezdetettől fogva. Letérít a helyes útról és a sötétségbe vezet téged. De még van időd, még megfordulhatsz, még megtérhetsz és megváltozhatsz. Kívánom, hogy így legyen!


Tudod ez fair játék, a lelkekért folyó küzdelemben, mindig kapnak az emberek figyelmeztetést.

2021. okt. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
ez egy kamu kérdés
2021. okt. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
66%

11


Súlyos betegek gyakran meghalnak. Egyébként mindenki.

Viszont torzítasz.

Én is láttam már nem egy súlyos beteg embert, aki valamilyen okkult dologban elmélyedt (pl reiki). És boldog keresztény házasságokat.

Ellenben azok az emberek,akiknek élő kapcsolatuk van Istennel, jobban viselik a megpróbáltatásokat.


Megjegyzés. A mágiáért cserébe is adsz valamit. Még ha nem is tudod mit, kinek, és mikor.

2021. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%

Olyan mágia, amire te gondolsz, az nem létezik és soha nem is létezett. A Harry Potter féle mágiának nem sok köze van ahhoz, amiről a Biblia beszél.

Például, ha valaki bevesz egy eseményutáni tablettát, az sokkal közelebb van a bibliai értelemben vett mágiához, mint a pálcával való hadonászás.

2021. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%
#18 Mi???
2021. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Akkor nekem tudnál segíteni ebben a kérdésemben?


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..

2021. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!