Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki templomba jár és csak a...

Aki templomba jár és csak a keresztény tanokban hisz, miért nem használ mágiát, mikor az egyből hat?

Figyelt kérdés

Sokszor használtam már mágiát, nem imádkoztam érte, amit akartam, hanem megszereztem.

Ekkor döbbentem rá hogy ezért tiltja sok pap a mágiát, mert akkor senki nem járna templomba, nem imádkoznának, nem adakoznának, hanem mindenki mágiával szerezné meg amit akar.


2021. okt. 2. 18:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nagyon együgyűen látod a saját helyzeted és nem veszel figyelembe fontos összefüggéseket.

Ha sátánista vagy, a vesztes oldalon vagy. Ha csak önző módon élsz, meg fogod ismerni Istennek a haragját és búsulását ami biztos sokkal rosszabb mint ami jót most megélsz.


Róm 2:6 Aki megfizet mindenkinek az ő cselekedetei szerint:

Róm 2:8... akik versengők(irigyek, önzők, törtetők) és akik nem engednek az igazságnak, hanem engednek a hamisságnak, búsulással és haraggal.

2021. okt. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#21 sérült ember is lehet önző
2021. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Bevallom, kamaszkoromban csináltam ilyesmit, hogy belém szeressen a nekem tetsző srác, aki persze észre sem vett.

Hát, mondanom sem kell, semmit nem működött a nagy mágia. :))

2021. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem élnek nagy mágusok, akik nagy dolgokat vinnének véghez? Pl. a zsidó deportálást miért nem tudták megszüntetni mágiával? Vagy Orbán miért van hatalmon, rengeteg Fidesz ellenes van, egyikük sem használ mágiát? Nem értem...
2021. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mindenki használ mágiát. Mindenki teremt megállás nélkül. Van aki kevésbé tudatosan.
2021. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!