Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi számít bűnnek?

Mi számít bűnnek?

Figyelt kérdés

Ateisták véleményére vagyok kíváncsi. Szerintem csak az bűn, amit te annak tartasz. Akár ölhetsz is, ha a lelkiismereted nem jelez, nem bűn

17f



2021. okt. 19. 21:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

wow a kérdező el sem olvassa azokat a kommenteket ami lehet hogy megmutatja mennyire bután fogja fel ezt a témát


LOL

2021. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Vannak pszichopaták és skizofrének, nekik soha nincs lelkiismeretük. Néztél már ilyen filmet? Ajánlom a "Széttörve" című filmet.
2021. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Negatív energiát teremteni, vagy lehetúségek közül a kevésbé pozitív energiájú utat választani.
2021. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
23as de mi számít negatív energiának?
2021. okt. 22. 20:49
 25/26 anonim ***** válasza:
Pl. ma lelőtt két embert filmforgatás közben Alec Baldwin. SZerintem ez nem bűn és innentől nehéz megoldani, hogy milyen fajta gyilkosság bűn? Mert ugye 10 parancsolat Ne ölj, elvileg megszegte Baldwin gyerek, dehát...
2021. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A bűn az bűn, Isten majd véletlenül Baldwint is lelövi egy kellékpisztollyal.

Kétszer.

2021. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!