Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ennyire vallásosak az...

Miért ennyire vallásosak az általános iskolák?

Figyelt kérdés
Unokahugoméknak úgykell köszönni a tanároknak hogy dícsértessék a Jézus Krisztus! Misére is járni kell nekik, reggel tanulás előtt és utolsó óra végén is imádkozni kell! Ez már túlzás kb 2016-óta van ez, meg keresztény életmódra nevelik a gyerekeket, unokahugom 8.-osztályos, a hittan tanár tanitotta nekik milyen utálatos az Úr előtt az aki a saját neméhez vonzódik, megha pl ha valaki nem követi Jézust pokolba fog örökké égni szenvedni, ez durva félelemkeltés nemtudom miért van ennyire vallásos iskola 2015óta
2021. okt. 21. 18:51
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
8%
Na ja... sérültek sem tudják Jézust követni mégis üdvözülnek ez csak fölösleges félelemmkeltés
2021. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
48%

Hát én még 2004ben keztem az álltalánost és akkor is ez volt, de nem ártott, az meg hogy a hittan tanár a melegek ellen uszít, az nem a vallásos mivoltukból, hanem a személyes idiótizmusukból adódik.


Jelenleg agnosztikus vagyok.

2021. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
25%
Mert a Kormány bevezette. Ha nem tetszik a következő választásnál ne a KDMP-re szavazz!
2021. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
54%
Nem tetszik, nem a KDMPre szavaztam, megis ez van.
2021. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
90%

szerintem ez kamu kérdés


amúgy már min. 1990 óta ez megy a katolikus iskolákban

dicsértessékkel köszönni, kétszer imádkozni (pl. 12-kor óra közben az üdvözlégy), vasárnap misére járni - akinek ez sok, az miért adja oda a gyerekét

2021. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó azt tudjuk, hogy ez volt. De most minden iskolában van és a kérdező nem akarja ezt és a választáskor is alulmarad, a többség KDMP-re szavaz. Ez van, többség dönt, azt kő szagulni.
2021. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
95%
MINDEN általános iskolában dicsértessékkel kell köszönni minden tanárnak?
2021. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
#1 sólyomszem
2021. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
36%
Mert az agymosást nagyon korán kell elkezdeni.
2021. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
26%

Mert hülyék, marhák és barmok.

Az iskola vezetősége kéne a pokolba jusson. Meg mit nem hogy Dicsértessek a köszönés?! Szégyelje el magukat, rohadt bálványimádók. Te meg beszélj a szülőkkel vegyek ki onnan az unokahugodat mert vagy egy bigott katolikus lesz vagy meggyuloli Istent. Ezek a katolikus iskolák a járhozatra viszik az embert higyjétek el nekem. Nem volna szabad működjenek hanem még kéne szűnjenek. Komolyan. Az ember ha akar elmegy misére de nevaz iskolában is dicsértessünk. Mekkora disznóság. Vegyétek ki az unokahugodat, minél hamarabb annál jobb.

Én református vagyok és soha de soha nem járnak katolikus iskolába. Gondolatban megfordult bennem mert kiterjedtek az osztálytársam velem hogy jó lenne odamenni de egyrészt nem jutottam volna be másrészt meg reformátusként taszított is. Mert nem 1 vagy 2 napot vagy ott hanem mindennap és évekig. Két vagy három napot úgy ahogy ki lehet bírni egy katikus iskolában, ....dd ..inkább 2 vagy 3 órát. De nem éveket.

2021. okt. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!