Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Érezted már Isten feltétel...

Érezted már Isten feltétel nélküli szeretetét? Mikor?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet megkapni ezt a kegyelmet?

2022. jan. 9. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen, párszor. Mikor azt hittem valami nem fog sikerülni, de mégis összejött.
2022. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Igen,


"Hogyan lehet megkapni ezt a kegyelmet?"


Keresni kell őt amíg még megtalálható

2022. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Zsoltárok könyve olvasásakor tértem meg. Megszólítottak a benne lévő igék. Felismertem, hogy Isten gondviselő Isten!
2022. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Aki lepontozta kettest annak sok sikert de törvény cselekedetei álltal nem lehet kiérdemelni Isten szeretetét különben akkor a lebénult tolószékesek sosem tudnák megtapasztalni azt a szeretetet
2022. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Amikor elvette a testvérem ez az álszent önimádó bálvány! Kérdem én tőled kérdező, Érezted már Isten feltétel nélküli szeretetét amikor valami rossz történik veled?
2022. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KZitus ***** válasza:

Szia

Szomorú, amikor az ember nem ismeri fel Isten szeretetét. Pedig Ő mindig csak ad, és ad.... (minden rossznak a gyökere napjainkban Sátán, aki a világ felett uralkodik. Hogy miért engedi MÉG meg Isten,...hát erről szól a Biblia)

Jehova az egész emberi családot szereti. Jézus ezt mondta erről Nikodémusznak: „Isten annyira szerette a világot, hogy az egyszülött Fiát adta, hogy aki hisz benne, ne pusztuljon el, hanem örök élete legyen” János 3:1, 16;.

Máté 5:44, 45

"Én azonban azt mondom nektek, hogy szeressétek az ellenségeiteket, és imádkozzatok azokért, akik üldöznek titeket, hogy égi Atyátok fiainak bizonyuljatok, mivel ő felhozza a napot a gonoszokra is, és a jókra is, és esőt ad az igazságosaknak is, és az igazságtalanoknak is."

Éppen azért ad, hogy vegyék naponta észre az emberek a jóságát...de sajnos inkább azt hiszik el sokan, amit Sátán hazudik róla sokszor a vallásvezetőkön keresztül. Már Krisztus idejében sem tetszett nekik Krisztus tanítása, elmentek egészen addig, hogy kivégeztették a rómaiakkal.

2022. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ...Laci ***** válasza:

Bűnbánat után.


Őszinteség által, ilyen esetben.


De ha megnézzük az életünket, lépten nyomon szembetalálkozunk vele. Csak keresnünk kell Istent és az Ő igaz, feltétel nélküli szeretetét.

2022. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bázis1980 válasza:

Isten.... feltétel nélküli szeretete...

Erre csak egyedül Te találhatsz rá. Ha igazán vágysz rá, akkor megfogod találni. Nem lehet külön választani Istent, és a feltétel nélküli Szeretetet. Én a Bibliában találtam meg. Minden megváltozott, és mégis bizonyos szempontból ugyan az maradt. A szenvedés, a lét küszködése, a betegségek, az elmúlás. Ami változott,hogy Ő az ami számít. Számomra elképzelhetetlen az életem Isten nélkül. Értelmetlen és kilátástalan. Ami változott, hogy nem vagyok egyedül. Soha többé. Sem az életemben, sem a halálomban. Isten feltétel nélküli szeretete átölel, és formál. Többet ér ez nekem, mint bármi más.

Csak Te tudod Őt megtalálni. Keresd, és imádkozz Hozzá. Mond el Neki mennyire szükséged van Rá. Mondj el Neki mindent. És ne félj. Soha se félj... olyan lesz mint egy üzenet ami csak a Tiéd. Annyira személyes Szeretet. Neked és csak Neked... Senki másnak.

2022. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!