Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezért a pokolra jutok?

Ezért a pokolra jutok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel tegnap megnéztük a passiot . Amikor azok a jelenetek szerepeltek hogy Jézust megostorozák akkor baratnöm sírt és elfordult én viszont élvezetell néztem és sajnáltam amikor vége lett.

Ezért a pokolra kerülök?

Vagy esetleg szadista vagyok?



2022. máj. 9. 19:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10# A teológia nekem nem hiányzott onnan sem.

Jézus annyira szeretett már akkor, hogy bevállalta helyettünk, hogy a mi bűneinkért feszítsék keresztre.

Azt meg rendesen bemutatja a film.

Áldjon az Úr Benneteket!

2022. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Gondolom azért élvezted, mert nem vagy hívő. Így alapból elkárhozol


"Vagy esetleg szadista vagyok?"

Neked kell tudni

2022. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12

Hivö vagyok.

2022. máj. 10. 14:25
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor az Urat kérdezd, nemde ?
2022. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy lehetsz hívő, ha alig van benned empátia? Miben hiszel? Mi számodra a szeretet?

Amúgy tudom hogy létezik ilyen. Testvérem buzgó hithű keresztény, minden szabad idejét egyházi szolgálatokkal tölti. Ennek ellenére gyakran látom rajta az együttérzés hiányát. Maga mondja, hogy az érzelmekre nem szabad hallgatni, rossz útra vezetnek. A szolgálat a lényeg.

Ebben csak az a bökkenő, hogy Jézus nagyon is együttérző volt. Több alkalommal olvasható az evangéliumokban, hogy Jézus megsajnált valakit és sírt. Nem érzelmek nélkül, rideg hozzáállással tanította és gyógyította az embereket.

2022. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!