Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem jövök ki a katolikus...

Nem jövök ki a katolikus lányokkal.református vagyok és csak a reformátusokkal érzem jol magam és a barátaim is akit tisztaszívből tudok szeretni az mind református...Tapasztalt valaki ehez hasonlot?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkitől megkérdezed a vallását, mielőtt szóba állsz velük?

Gondolom, nem. Akkor, mi alapján hoztad ezt a világ és embernézetet?

Ez egyáltalán nem életszerű! Magyarán, igen hülye kérdést tettél fel. (már bocs)

2022. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
én hamar megcáfolom a teóriádat..református vagyok viszont nyald ki a seggem.
2022. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ne etessétek a trollt.
2022. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem tapasztaltam ilyet, de én normális vagyok.
2022. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
A megreformált hitű keresztények szerintem is normálisabbak, mint a középkori-babiloni-római vallás hívei, akik magukat "katolikus"-nak nevezik.
2022. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2022. máj. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

5.

A "megreformált hitű keresztények" felmenői is általában római katolikusok voltak, az 1500-as évekig.

A személyiséget a felekezetnél sokkal fontosabb dolgok alakítják ki (pl. gének). Ez csak előítélet.

2022. máj. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én fordítva voltam. Református vagyok és az osztályban meg a munkahelyen meg az alapítványnak mindig a katolikusok voltak rendesebbek velem szemben.
2022. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!