Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted normális hogy...

Szerinted normális hogy minden nap ilyeneket írnak ki?

Figyelt kérdés

Van egy házaspár: Marcsi és Balázs. 28 évesek. 7 éve tértek meg. Házasok, gyülibe járnak ilyeneket írnak ki nap mint nap! : Nincs szükség nyugtató gyógyszerekre, ..

Van más megoldás az ÚR...📽


-A Nagy Találkozás! Amikor megtörténik a legfontosabb személlyel való szövetség megerősítése... az Uraknak Ura, a Királyok Királya, a legerősebb, megérint...

Boldogok, akik nem látnak, de hisznek!

Isten mindent megtesz céljai megvalósulása érdekében... az amit Ő tesz jó.


Ne a földi élettel foglalkozz, mert elmúlik..persze élj,tanulj, légy házas legyen családod de mondj le a bulikról, testi bűnös vágyakról ne itt élj hanem a mennyben!! Térj meg mert aki e világnak él az pokolba jut örök tűzbe...


Örökkéváló szava igaz, igazabb mint a saját családodé, Istennek higyj, ne embernek, még akkor se ha családodról van szó....



ILYENEKET ÍR KI EZ A HAZASPAR EZEKET CSAK IDEZTEM BELOLE


2022. aug. 9. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Vallás károsultak:)
2022. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
51%
szektások
2022. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Rosszul vagyok ha olvasom őket, én is hiszek, katolikus vagyok reggel este imádkozom. Titkon... de nem térítek.
2022. aug. 9. 20:47
 4/18 A kérdező kommentje:
Múltkor egy csoport tagukért imádkozott ez a fiatal hazaspar, mert egy csoporttagjuk bevett egy csomó gyogyszert mentő elvitte azé vette be mert aztmondták fájt a feje meg démonok suttogtak neki hogy ölje meg magát stb .. és bevette gyogyszert mert kínoztak démonok... hallani is rossz ilyet. Szerintem nem a démon hanem a felekezet zavarta be őt
2022. aug. 9. 20:49
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Agyalagyultak
2022. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
A vallás olyan mint a drog, kimossa az agyadat. Ezt hallják éjjel-nappal a többi fogyatéktól a szektában, ezért nekik ez a normális.
2022. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Metionin ***** válasza:
44%
Nekik normális, térítenek. Egyik ismerősömet is beszippanthatta valami szekta, mert egyszer csak napi szinten kezdett ilyeneket kiírni.
2022. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
69%

"démonok suttogtak neki hogy ölje meg magát stb "

ezért nem szabad LSD-zni

2022. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegy neked mit írnak ki? Kövesd ki őket, ha nem tetszik. Semmi közöd hozzá, mindenki azt posztol amit akar.
2022. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyet értek veletek....! Egyébként azt szoktam mondani ha valaki hit közöségbe akar menni, menjen katolikus reformátusok közé... de jehova meg hitgyüli, pünkösdisták s3mmikép
2022. aug. 9. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!