Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted normális hogy...

Szerinted normális hogy minden nap ilyeneket írnak ki?

Figyelt kérdés

Van egy házaspár: Marcsi és Balázs. 28 évesek. 7 éve tértek meg. Házasok, gyülibe járnak ilyeneket írnak ki nap mint nap! : Nincs szükség nyugtató gyógyszerekre, ..

Van más megoldás az ÚR...📽


-A Nagy Találkozás! Amikor megtörténik a legfontosabb személlyel való szövetség megerősítése... az Uraknak Ura, a Királyok Királya, a legerősebb, megérint...

Boldogok, akik nem látnak, de hisznek!

Isten mindent megtesz céljai megvalósulása érdekében... az amit Ő tesz jó.


Ne a földi élettel foglalkozz, mert elmúlik..persze élj,tanulj, légy házas legyen családod de mondj le a bulikról, testi bűnös vágyakról ne itt élj hanem a mennyben!! Térj meg mert aki e világnak él az pokolba jut örök tűzbe...


Örökkéváló szava igaz, igazabb mint a saját családodé, Istennek higyj, ne embernek, még akkor se ha családodról van szó....



ILYENEKET ÍR KI EZ A HAZASPAR EZEKET CSAK IDEZTEM BELOLE


2022. aug. 9. 20:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt írnak ki, amit akarnak.
2022. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ebben leginkább az nem normális, hogy mennyire semmibe veszik a magyar helyesírás szabályait.
2022. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Ne olvasd el ha zavar. Egyéni szocproblémàjuk. Én nem szoktam velük foglalkozni. Ha meg zaklatna bàrki is udvariasan diplomatikusan elkuldenem, hogy olvassa a bibliat de engem hagyjon békén.


Én ateistaként nem akarom megmondani ki milyen vallàst vàlasszon. De az egyetemes emberi joga bàrkinek a vallàsszabadsàg.


De amugy vannak nagyon fura vallasok. Ez amit irsz szinten ilyen necces. De ha zavar teged akkor ne olvasd vagy ne kovesd es meg is van oldva a problémàd.

2022. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%
igen le kell mondani testi vágyakról meg bulizásról de amelyik vallás pokollal riogat ott már valami nem stimmel / nem jol kezdődik
2022. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%

Szia,

Nem hiszem, hogy rossz szándékkal írnák ki ezeket a dolgokat, ők úgy érzik, hogy így tudnak bizonyságot tenni az Istenről. Szerintem ez még mindig jobb, mint a “titkon” katolikusság.

Sajnálom, hogy Te ezért elítéled őket, és hogy itt pellengérre állítod ráadásul névvel kiírva. Szerintem ez sokkal inkább “nem normális” dolog.

Üdv. Péter

2022. aug. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Na megjött a fő szektas.
2022. aug. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
7%
Ez a XVII. századi puritanizmus mai lecsapódása. Ők mondták szinte ugyanezeket, szóval igazából ez nem újdonság. Olyan kedves, mikor az ilyesmit általában úgy adják elő, mintha ők találták volna ki és majd ők "megtisztítják" a kereszténységet, pedig ez is már egy tök régi irányzat.
2022. aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#3 mise végén: "a mise véget ért, *küldetésetek van* van, menjetek békével!" Nem hallottad ezt még? Ez a küldetés a térítés. Nem kell hogy a Facebook oldalad ebből álljon, de az életpéldáddal és azzal hogy megvéded egy beszélgetésben a hited, térítessz és ez kötelességünk nekünk is, nem csak a klerikusoknak.
2022. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!