Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűn az önbizalomhiány és a...

Bűn az önbizalomhiány és a depresszió?

Figyelt kérdés

"Szeresd felebarátodat, mint önmagadat!"


Én személy szerint nem szeretem igazából magam, csak a felebarátaim.


Bűnt követtem el?



2022. aug. 14. 22:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Pontosabban bűnt követek el rendszeresen (mivel nyilván ez nem olyan, mint a hazugság, amit elkövetünk egyszer, és ezzel bűnt követek el, hanem ez egy érzés)?
2022. aug. 14. 22:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűn.

Gyógyítható, kezelhető, fejleszthető.

2022. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Muszáj megtanulni szeretni magad, mert úgy másokat se tudsz igazán. Nem bűn a depresszió, de egy érett keresztény nem süpped bele, mert tudja, van gondviselő Istene.
2022. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Szia,

Érdemes különbséget tenni bűn, és bűnre való hajlam és gyengeség között.

Az általad említettek az utóbbiba tartoznak. Ezzel mindannyian küzdünk a személyiségtípusunk határozza meg, hogy éppen melyikkel. Érdemes lenne első körben egy személyiség (vérmérséklet) tesztet csinálnod, hogy megtanuld, hogy neked mik az erősségeid és gyengeségeid: [link]

A jó hírem az, hogy ezek a gyengeségek legyőzhetőek, és az önbizalom is fejleszthető! Sok sikert kívánok ezek megismerésében!

Még egy kis tanulmány ehhez: [link]

Üdv. Péter

2022. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem bűn, ez egy állapot, amit lehet kezelni.
2022. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!