Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A kistesóm valamiért folyamato...

A kistesóm valamiért folyamatosan Úr Istent és Jézust bántja. Szeretnék segíteni rajta hogy jobb útra térjen. Hogyan tehetném?

Figyelt kérdés
Ő 13 éves, én 16. Én magam nagyon vallásos vagyok, szóval többször látta már hogy imátkozom, meg róluk beszélek, ami szerinte elég cringe (jól ki is röhög ilyenkor, de most nem ez a lényeg). Eddig nem is lenne baj, ha nem káromolná Őket, amikor elb*sz valamit, vagy parodizálja őket meg a Bibliát csak mert rossz kedve van. Ő sajnos nem tudja felfogni 13 éves létére hogy ez szépen szólva nagyon nem ajánlott. Mit tegyek?

2022. szept. 25. 20:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
30%
Azt hogy van 100milliárd forintom, csak akkor hiszik el ha megmutatom. Isten is ilyen. Még nem látta senki. UFO-t sem. Azt viszont nem hiszem hogy orbánnak nincs egy vasa sem! :)
2022. szept. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
74%
Nagy eséllyel miattad csinálja. Egyébként szólás és vallás szabadság is van.
2022. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
65%
Szíve joga dönteni arról miben hisz, vagy éppen nem...
2022. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
61%
Trollkérdés
2022. szept. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ezzel nem Jézust és Istent bántja, hanem téged. És látványosan sértődj meg, ha meghallod, hogy ilyeneket mond.
2022. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ha elkezdi mondani, az ajtót pedig mérgesen csapd be. Kezdjél el valami mással foglalkozni, vele pedig ne törődj, egészen addig, amíg bocsánatot nem kér.
2022. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a kistesóm nem hisz a Pumukliban, pedig én hiszek benne hogy Pumukli él és Éder mester az ő prófétája! És ez igaz, mert egy film is volt róla!!!4!!444! Én gyakran szoktam beszélni a Pumuklihoz, sőt látom is néha ha elég nitrohigítót szívok, de a kistesóm kicsúfol hogy szefós vagyok, és sértegeti szegény Pumuklit és a Pumukli ilyenkor sírdogál :(

Mit tehetnék h a kistesóm is térden állva imádja a Pumuklit és beszéljen hozzá, és ő is szívjon nitrohigítót hogy láthassa?

2022. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
77%
Nem Istennek árt, még csak nem is neked, hanem saját magának. Én inkább sajnálni szoktam azt, aki durván szidja Istent vagy Jézust, mert tudom hogy átkot von magára. Ebben nem kell hinni, akkor is működik.
2022. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
86%

"Mit tehetnék h a kistesóm is térden állva imádja a Pumuklit és beszéljen hozzá, és ő is szívjon nitrohigítót hogy láthassa?"

Ez ugyanazt jelenti, hogy szeretnéd, hogy ne szidja Pumuklit, mint egy utolsó kocsis?

2022. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
93%
48, bírom ezt az álszent köntösbe bújtatott passzívagresszív dumát, hogy az ember saját magának árt vele :D
2022. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!