Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az iszlám vagy a liberalizmus...

Az iszlám vagy a liberalizmus jelent nagyobb veszélyt a kereszténységre?

Figyelt kérdés
Korábbi kérdésnél belefutottam egy olyan válaszolóba aki a liberalizmussal és LMBTQ ideológiával azonosul. Kijelentette hogy ő befogadóbb a keresztényekkel mint a én mint muszlim vallást követő. Kíváncsi vagyok keresztények véleményére. Hogy látjátok, szerintetek az iszlám vagy a liberalizmus jelent nagyobb veszélyt a kereszténységre? Veszély alatt azt értem hogy egy keresztény önszántából a liberalizmus hatására ateista lesz, vagy az iszlám hatására önszántából muszlim lesz.

2022. okt. 11. 09:47
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%

17


Ha a kereszténység nem gyengül, még mindig inkvizíció és vallásüldözés lenne.

2022. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
0%

én itt csak balos gyűlöletpropagandát látok, akik a mai napig a rákosi apjuk propagandáját nyomják, az egyszerű választ a bonyolult kérdésekre mintára


lehet menni a donáth bizniszegyházba hívőnek, miért akarjátok a másikra ráerőltetni azt ami nálatok sem működik?

2022. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%

22


Mutass már példát a balos gyűlöletpropagandára!


Ne dőlj be a kommunista fidesznek! Ha azt hiszed, azok keresztények, akkor jó buta vagy. Jót röhögnek rajtatok a (meleg)orgiáikon.

2022. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
78%

#17

"Nem ezt pont, hogy a kereszténységnek köszönheted, tekintve, hogy a világ más nem keresztény részein simán szétverik a fejed, és még rosszul sem érzik magukat miatta."

Jah, pl. Japánban, ahol egyáltalán nincs jelentős keresztény közösség és naponta verik szét a fejed.

Várj, ez tökre nem igaz.


Vagyis hazudtál. Mondjuk nem lep meg. Hazugságon kívül mást nem igazn tudsz kezdeni, mivel tényeket írtam.


De mutathatok ellenpéldát is, ha az jobb. Keplert és Galileot sem akarták megégetni, ugye? Csak viccből fenyegetőzött az egyház. :DDD

2022. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
31%

"Ha a kereszténység nem gyengül, még mindig inkvizíció és vallásüldözés lenne."


Az inkvizíció pont, hogy a modern jogszolgáltatás alapjait rakta le. Azelőtt az ítéleteket bemondásra meg hallomásokra alapozták. Olyat kérsz számon az inkvizíción, ami a korszakban nem is létezett.

2022. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
0%

"Mutass már példát a balos gyűlöletpropagandára!

Ne dőlj be a kommunista fidesznek!"


Na tetten is értük. A rákosi szellemi (és vérszerinti) örökösei kommunistáznak.

Bocs, de szerintem továbbra sem azért fideszesek a katolikus hívek elég nagy arányban, mert a katolicizmust a fidesz hozta volna létre, hanem azért, mert a baloldali propaganda annyira vérforraló, hogy ezt eredményezte.

2022. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
74%

#26

"Na tetten is értük. A rákosi szellemi (és vérszerinti) örökösei kommunistáznak."

Megint tényeket tagadsz.

Jelenleg a legtöbb politikus, aki az előző rendszerben is politizált, az a fideszben van.

A fidesz, mszp, dk hárman együtt alkotják az mszmp utódpártjait. Ezt tagadna a valóság tagadással ér fel.


Így nem, ez nem propaganda, pusztán egy tény ismertetése.


De biztos igazad van, Pintér se kapta pl. megállás nélkül a kitüntetéseket rendszerváltás előtt. Nem gyanús, hogy a fideszesek közt az egyik legmagasabb pozícióban van. :D

2022. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem befejezheted a témába nem illő politizálást.

A fidesz a leginkább katolikusokkal baráti párt. A baloldalról meg rendszeresen kapjuk a nemtelen támadásokat.

2022. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%

#28

Én személyszerint egy ilyet se tudok, sőt, minden ténylegesen vallásos személy pont a fidesz erkölcstelensége miatt nem tud a fideszre szavazni.

Egyébként innen is lehet tudni, hogy ki ténylegesen vallásos és ki játsza meg. Ha megjátszod, akkor teljesen okés leszavazni a fideszre, ami erősen a keresztény tanításokkal szembemegy.

2022. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát izé, mivel a kereszténység annyira széles sprektumon mozog, hogy van ahol ellentétesen működnek így igen meg nem.
2022. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!