Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jogosan esett rosszul?

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy lelkipásztor ismerősöm,van neki felesége,ő egy 50es férfi én egy 30as nő,ennek nagy jelentősége nincs!

Írtam neki sms-t,ő hívott,aztán beszéltünk mégegyszer,tegnap este írtam neki,hogy ma szeretnék vele beszélni,este 8kor írtam,ő reggel 10kor,mondta pár perce van mert eljött a boltba,amíg a felesége szellőztette!

Beszélgettünk és ő mondta,hogy neki nincsenek barátaik,a feleségét így meg úgy szereti!pedig én semmi olyat nem mondtam,hogy esetleg o azt akarja gondolni,hogy én barátkozni szeretnék vele!

És abban állapodtunk meg,hogy ha szeretném vasárnap keressem,mert akkor nincs ott a felesége!

Most akkor miért nem számíthatok rá?????


2023. jan. 20. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miben szeretnél (szerettél volna) számítani rá?
2023. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Vannak problémáim,amiket eddig csak neki mondtam el,ő ebben próbál segíteni nekem! És mondta is hívhatom bármikor!

Nem zaklatom őt,hisz van párom nekem is!

Csak akartam vele beszélni!

2023. jan. 20. 18:04
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

az o kategoriai (vagy a felesege kategoriai szerint) szerint tulleptel egy hatart, a lelkipasztor-barat hatart, es ezzel jelzi, hogy ez tul sok

szerintem hagyd, beszeld meg massal a problemadat, es ne keresd egy jo darabig

vasarnap sem, amikor a "feleseg nincs ott"

elhiszem, hogy rosszulesett, es kinos, ha te semmi ilyesmire nem gondoltal, de o ezzel szolt, hogy neki ez sok lesz, tartsd tiszteletben

akkor teged is tisztelni fog


(biztos nem ez az elso eset az eleteben, a lelkeszeket vannak nok, akik megkornyekezik azzal, hogy "lelki problemajuk van", es nehez beloni a hatart, o sem akar kellemetlenseget se neked, se maganak)

2023. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Persze természetes,hogy ez így lesz!

Eszem ágában sincs senki házasságában mégcsak egy kis problémát sem csinálni!

Ezt már én is letisztaztam magamban és pont a párommal is ezt beszéltük,hogy én többet nem keresem!

És nem azért esett rosszul,mert,hogy akkor vele nem beszélek,hanem jól esett valakivel megbeszélni azokat a titkaimat miket mással nem lehet!De persze ez ma flnyitott a szemem,hogy nem ő lesz az az ember!

Köszönöm a válaszod!

2023. jan. 20. 22:39
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Többek közt ezért se nyitok új ember felé. A f.sznak hiányzik, hogy mindig feltételezgessenek meg félreértsenek mindent. Még a számát is törölném a helyedben, és no contact-olnám. Megértem, hogy rosszulesett neked.
2023. jan. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen igazad van! Ezért is akartam pl.nem csak simán egy ismerősömet felhívni és vele megbeszélni,mert aztán az van,hogy nah panaszkodik vagy ki tudja ,hogy érdekli e egyáltalán!Ezért gondoltam rá mivel lelkipásztor ezért úgy voltam vele,segít,meghallgat,tanácsot ad,de ennek a vége is egy csalódás volt!

Teljesen hülyén éreztem magam,meg ha én szerettem volna vele beszélni pl.kedden,nem lehet csak vasárnap amikor ő épp egyedül van!

Vicc! De mindegy tanultam az esetből!

2023. jan. 21. 09:59
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 3assal, és talán azt gondolnám, inkább a felesége kategóriáiról vagy határvonalairól lehet szó inkább, s ő maga került emiatt kissé kínos helyzetbe (két tűz közé), egyfelől hivatása és lelkiismerete szerint szeretne segíteni neked, másfelől nem akarja feszegetni a szeretett felesége bizalmi határait, talán ezért is próbált olyan megoldást javasolni, ahol a kecske is jóllakik s a káposzta is megmarad.
2023. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen és én ezt megis értem és elis fogadom,ez csak természetes,hogy nem akar zűrt a feleségével,és én nem is fogom őt többet keresni!

Csak azért esett rosszul,mert amikor hívott ő mondta kétszer is ,hogy nyugodtan hívhatom bármikor! Ha ezt tisztázza,hogy ezek a beszélgetések vagy tanácsadások egyszeri,kétszeri dolgok 100%-ig megértem és elfogadom!

Kicsit a szívemre vettem,de azóta már túlléptem rajta!

2023. jan. 22. 13:42
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
durva hogy miket tud befolyásolni egy vallás, rossz látni. ezért nem is köteleződnék el soha, mindennnek kicsit esélyt adok, majd a végén kiderül mi van
2023. jan. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mármint mit értesz az alatt,hogy befolyásolni egy vallás?
2023. jan. 23. 03:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!