Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jogosan esett rosszul?

Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy lelkipásztor ismerősöm,van neki felesége,ő egy 50es férfi én egy 30as nő,ennek nagy jelentősége nincs!

Írtam neki sms-t,ő hívott,aztán beszéltünk mégegyszer,tegnap este írtam neki,hogy ma szeretnék vele beszélni,este 8kor írtam,ő reggel 10kor,mondta pár perce van mert eljött a boltba,amíg a felesége szellőztette!

Beszélgettünk és ő mondta,hogy neki nincsenek barátaik,a feleségét így meg úgy szereti!pedig én semmi olyat nem mondtam,hogy esetleg o azt akarja gondolni,hogy én barátkozni szeretnék vele!

És abban állapodtunk meg,hogy ha szeretném vasárnap keressem,mert akkor nincs ott a felesége!

Most akkor miért nem számíthatok rá?????


2023. jan. 20. 17:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%
megváltoztatja, korlátolja emberek világszemléletét
2023. jan. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 NTBS ***** válasza:
100%
Attól függ. Neki sem csak te vagy, ezt meg kell érteni.
2023. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Persze ,én megértettem!
2023. jan. 23. 14:39
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

9

"durva hogy miket tud befolyásolni egy vallás, rossz látni"


Nagyon nagy koze nincs a vallashoz, egy orvossal (foleg pszichiater, nogyogyasz) vagy tanarral (nyelvtanfolyam) vagy csak sima munkatarsak (ket biro a birosagon) kozt is adodhat ilyen helyzet, hogy egy hazas idosebb ferfitol tanacsot ker valaki, ujra es ujra, es az valahogy jelzi, hogy ne tovabb.

2023. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
igaz 14, sok élethelyzetben előfordulhat. de egy betegesen féltékenység bárhol szétpusztít egy kapcsolatot ha mértéktelen
2023. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Megse fordult a fejemben,hogy ebből,hogy mi beszélünk féltékenység alakul ki!

Nekem az utolsó beszélgetésünknél leszögezte,hogy nincsenek barátaik,sem ő,sem a felesége nem járnak el senkivel sehova!

De egyértelmű,nem vagyok buta,felfogtam,hogy ezzel ő jelezte finoman,hogy ne keressem!

2023. jan. 23. 21:13
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
de attól hogy ilyen helyzetbe futottál ugye még tudod hogy nem megszokott? szóval általában egy párnak is vannak ha nem is barátaik de ismerősi körük legalább, élnek társasági életet, és nem jellemző hogy így elzárkózzanak, ne érezd emiatt hibásnak magad
2023. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igazából ő elmondta,hogy sokat csalódtak!

De én elgondolkoztam akkor erről és az jutott eszembe,Isten bocsássa meg ha nem igaz,hogy féltik egymást más emberektől,lehet nem bíznak egymásban eléggé!

Engem két napig nagyon bántott ez az egész,mert én örültem,hogy vele nyíltan beszélhetek,mivel van papi titoktartása,vagyis remélem,de így nem is lenne értelme beszélni vele,főleg,hogy mondta,hogy vasárnap hívhatom amikor egyedül van!

Ez nem korrekt senkivel sem!

2023. jan. 23. 21:33
 19/20 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem feltételez ő semmit, csak neki is van magánélete és van a munkája. Ha akarsz valamit, mármint segítséget, lelki segélyt, akkor kérdezd meg, hogy mikor beszélhetsz vele, mikor dolgozik, mondd neki, hogy természetesen a szabadidejében nem akarod zavarni, csak amikor dolgozik. Nem bonyolult ez.
2023. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem akar dolgozni megszakítás nélkül.

Mondd meg neki tisztán, hogy elnézést kérsz és jelezd, hogy csak mint lelkipásztort kéred, hogy segítsen. Őket többek között ezért fizetik, nehogy már rosszul érezd magad!

2023. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!