Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha egy szcientologus térítő...

Ha egy szcientologus térítő megszólít, akkor mit kell tennem? Bajba kerülök hogyha szoba állok veluk?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 21:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
de arra, csak akit sikerül elcsábítani magukhoz
2023. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A csorokra is ramenek, mert kellenek a szolgak az epuleteikben meg mindenhol.
2023. febr. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 NTBS ***** válasza:
19%
Beszélgetés vele. Zokkentsd ki.
2023. febr. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet velük értelmesen beszélgetni mert arra is kapnak egy képzést hogy szuggerálják beléd a hülyeségüket
2023. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#5 Semmit nem szabad válaszolni, mert belelendülnek a szövegbe. Lehet, hogy megunod, és "hagyod magad, hogy hamarabb szabadulj".
2023. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
Bajba nem kerülsz, de tudod, akkor sem kerülsz bajba, ha szóba állsz egy kényszerzubbonyos bolonddal. De nem biztos, hogy hallgatni is akarsz rá.
2023. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
így van, hozzánk a minap Jehova tanúi csöngettek be, azt hittem már letűnt ez a divat, és először hogy egy felmérés, majd utána mondta hogy kik ők, néhány mondatot váltottunk kérdezte tőlem szerintem hová tart a világ, adtam egy semleges választ majd adott egy szórólapot és elmentek. nem hajtottam el őket erőszakosan. viszont ha visszajönnének megkérném őket hogy többé ne keressenek, ha azután is megtennék ők vagy társaik, első pár szó után "köszönöm, nem érdekel" rájuk csuknám a kaput. egyszer egy hit gyülekezét is így akart becserkészni, mindenkibe kapaszkodni akarnak akiben esélyt látnak basszus. random megállt bszélgetni velem egy kétajtós szekrény mikor itt turnéztak én meg csak megálltam zenét hallgatni. a végén már imádkozni akart közösen amit elutasítottam, mert mindenkinek a saját dolga mikor kinek teszi. a szcientológia is azért lenne esélytelen mert kizárt hogy én azért bármennyit is fizessek hogy lelki boldogságot, életbeli előnyöket szerezzek, vagy hasonlókat amit hazudnak. ehhez nem kell pénz és szcientológia. ajánlom nektek Dudás Diána könyvét, jó példa a manipulálásra
2023. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
*mármint ellenpélda hogy hogy ne dőljetek be a szektás hazugságoknak amit tipikusan hoz ez az "egyház"
2023. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Minél kevesebb, annál jobb.
2023. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy másik vallásra téríteni őket😉
febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!