Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Sátánizmus szerintetek is jó?

A Sátánizmus szerintetek is jó?

Figyelt kérdés
A sátánizmus csak szerintem jobb mint a többi vallás? Sátán miután elvégeztük a beavatást, "karjaiba fogadja" azokat, akik őt követik.

2023. ápr. 26. 20:04
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

A Föld egy kieső naprendszer egyetlen lakott bolygója, ilyen naprendszerekből 200 milliárdnál is több van a galaxisunkban, és ilyen galaxisból 100 milliárdnál is több van.

Itt bújkal Lucifer, fülét farkát behúzva, és emberkedik nekünk, mert ezt kapta egy szánalmas lehetőségként a Teremtőtől.

2023. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

A "válaszod" merő arrogancia amit ha hiszed ha nem a Sátánhoz tartozik,neki köszönheted.A Sátán győzött, hiszen a mai napig Ő uralkodik és ez így is marad.Ez nem a mai időkben lett így, hisz már a bibliában is e világ urának nevezik, pedig az nem tegnap íródott és azóta a kereszténység szemszögéből nézve csak rosszabbodott a helyzet.

A mai időkre Lucifer szinte teljesen kiépítette uralkodását a világban. Ma már az emberek nyíltan fel merik vállalni a keresztény istentől való elszakadásukat, amit még nem is olyan rég nem mertek volna megtenni.

A jövőre nézve két lehetőség van, amik így is úgy is Urunk győzelmét jelzik majd. Az egyik az, hogy ezután az emberek nyíltan fel merik vállalni azt, hogy kihez tartoznak s ez nem lesz szégyen a számukra, ahogy ma az ateizmus sem az, pedig úgy 100 éve az is olyan dolog volt, amit jobbnak láttak eltitkolni. A másik eshetőség az, hogy végleg eltűnik minden vallás, eltűnik minden süket bla-bla amivel ösztönözni akarták a népet, hogy legyenek „jók” na meg a perselyeket tömjék. A megmaradt maradék istenhívő éhen fog pusztulni és akkor látják meg, hogy eddig sem az isten segítette őket, hanem az agyilag leszedált hívek! Már így is mi vagyunk többen csak a javának még csukva a szeme de egyszer ők is tudatukra ébrednek!

2023. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Nem érted. A sátán nem győzött semmin. Itt tobzódik az anyagba zárva, tapicskol a sárban, és hirdeti mekkora király is ő, miközben a világegyetem minden része el van zárva előle.

Mintha Te elmennél egy szigetre egy marék béka közé, és előadnád nekik hogy Te mekkora isten vagy, és a békák áhitattal néznének rád...ez ennyi.

Részemről nem követem a Jézusi utat sem, sem ezt a sátáni baromságot, de Jézus legalább hiteles, és nem lopott szavakkal próbálja másnak hazudni magát mint ami.

Szóval akik Jézus tanításait próbálják követni helyesen teszik, de akik a sátán, Luci, Seth, és egyéb entitások baromságaira hallgatnak, azok sehová sem tartank.

2023. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Igen, igen, de jó lesz. Még több megbélyegzettet. Hajrá gyerekek! Vállaljátok a sátánt fel végre. Erre várunk már kétezer éve. Aztán indulhat az apokalipszis gigaparti!

Büszke vagyok rátok emberek. Ti sátánisták adjátok a legnagyobb áldozatot, hogy a királyok Királya , Krisztus végre visszatérjen.

10 év még és beteljesedik.

Én nem szolgálom a sátán materialista világát, amit összerittyentett ide kétezer év alatt, de megtapsollak titeket, mert ti indítjátok be a láncreakciót az Emberfia megjövendölt megjelenésére.

Bravó kis ördögök! Csak így tovább.

2023. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érted. A sátán nem győzött semmin. Itt tobzódik az anyagba zárva, tapicskol a sárban, és hirdeti mekkora király is ő, miközben a világegyetem minden része el van zárva előle."


Ez tudálékos és felszínes ezo-blabla.Meglehetősen sznob kijelentés.

A Sátán is szellemi lény aki jelenleg a látható és láthatatlan világ ura.Mivel szellemi lény ezért akaratát a hívei teljesítik itt be az anyagi világban.És tapasztaljuk a szeretét és segítségét mert istennel/jézussal ellentétben Ő tényleg tartja valamire az embert,ezért is szabadítottfel minket az édenkerti fél-állati létből.Természetes,hogy a keresztények telehazudják róla a világot olyan álságos képet festve róla,hogy az emberek ijedtükben hozzájuk forduljanak.

De nagyon elszámították magukat mert akit ellenségnek kiáltottak ki a legnagyobb ellenfelükké vált és isten nagy bánatára elválasztotta a világot istentől.

Persze az egyház beleírta a bibliába,hogy ez így ok és majd jön a megváltás de ennek az esélye mára már zéró.

Évezredek óta nem merészkedett vissza a názáreti és ez már így is marad.

2023. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

"10 év még és beteljesedik."

Akkor újra:

Márk könyve IX.1 a végítéletről a következőket írja: "Bizony mondom néktek, hogy vannak némelyek az itt állók között, akik nem kóstolnak addig a halált, míg meg nem látják, hogy az isten országa eljött hatalommal". Tehát ez a jóslata jézusnak téves volt, mivel ezt maximum 50 évre vetítette előre, de ez a mai napig nem teljesedett be. Mivel a világvége elmaradt az egyház mindig kitolta annak időpontját, ám úgy, hogy akik az erről szóló vadonatúj prédikációkat hallgatták, már ne érhessenek meg egy-két időpontot, kivéve a világvége dátumok, mik a következőek is voltak: 1000, ami jézus születésének milleniuma, 1033 ami halálának évfordulója, majd következet az 1666-os esztendő, mikor szintén nem történt semmi, ahogy 2000-ben sem. Az évszámok különböző felekezetekben még párral bővültek.


Mi lesz veled ha mégsem jön el most sem?

2023. ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
84%

A keresztények mind úgy hiszik, hogy isten seregei majd megtámadják a Földet, s kegyetlen pusztításba kezdenek annak érdekében, hogy megsemmisítsék a gonoszt, s összes követőjét. Sokan buzgón mondogatják is, hogy ennek a háborúnak aktív résztvevői lesznek isten oldalán, s fegyvert ragadhatnak az ítélet napján, amikor is Luciferrel és az Ő oldalával fognak harcokat vívni. Bukásuk kétségtelen.Lucifernek nem kellenek erős fegyverek, hiszen Ő maga a megtestesült ERŐ. És még, ha be is következne az Armageddon, a háború kimenetele nem lehet kétséges. Nagyon régóta Lucifer az egyetlen isten a Föld és a galaxis fölött. És meg merem kockáztatni, hogy az egész világegyetem az Ő fennhatósága alá tartozik.

Ha Jáhve, mint igazságos isten át akarta volna venni e hatalmat, megtette volna, hiszen követői szerint ő a mindenható, egyetlen igaz isten, a legnagyobb hatalommal rendelkező metafizikai lény. Mégsem tette meg. És ennek az esélye most már abszolút nulla.

2023. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

36-os!

Hát nem olvastad?

"A farizeusok megkérdezték tőle, hogy mikor jön el az Isten országa. Ezt válaszolta: „Az Isten országa nem jön el szembetűnő módon. Nem lehet azt mondani: Nézzétek, itt van, vagy amott! Mert az Isten országa közöttetek van.” (Lukács 17: 20-21)


Isten országa mindenkihez elér, független az attól, hogy melyik korban él az illető.

Az Emberfia már más lapra tartozik. Ő pedig már réges-régen vissza is tért. Nem csupán meghalt, hanem fel is támadott. Szépen sorban el is megy a hívekhez egyesével. 1 teste volt a keresztig, majd számtalan teste lett. Megszámlálhatatlan teste lett. Ráadásul Isten országának hatalma sem olyan, mint az ember hatalma. Akinek van hite benne, az meg is látja, sőt már meg is látta, ahogyan elérkezett. Akinek viszont csak tudása van róla és mindent tud, de nem hiszi, hogy a tudása valóságon alapul, az nem olyan, mint egy vak ember. Mert a vak nem lát. Hanem ezek olyanok mint a látók, akik csukva tartják a szemüket, noha semmibe sem kerülne kinyitniuk. Ők még a nappalt sem látják meg, mert szemük csukva van.


Ezért mondom, hogy aki templomba jár, meggyónja bűneit, az nem tesz semmit. Még az sem, aki elmormolja a kiszabott MiAtyánkokat vagy Üdvölégyeket. Az nyitja ki a szemét, aki jóvá is akarja tenni a károkat, amiket okozott. Az látja meg Isten országát.


Krisztust pedig várni öröm. Szerinted miért mondja az írás, hogy még azok is meglátják, akinek a szemeit átszúrták? Mert egyértelmű lesz a vakoknak is.


De ti csak szolgáljátok a sátánt tovább. Felépítette itt a meseországot számtalan csodajelével. Szekerek, melyeket nem lovak húznak (kocsik). Vasból készült madarak hátán utaznak az emberek(repülők). Ott vannak egymás mellett az emberek, még ha a föld két átellenes pontján tartózkodnak is (telekommunikáció). Elgömbölyítette a laposföldet. Lehozta a nap erejét a földre (Lásd atomenergia) Minden ember magával hordja a zsebében az emberiség egész tudását. Tornyokat emelt az égbe (rakéták).

Szinte felsorolhatatlan, mennyi csodajellel ejtette rabul az emberiséget.


Én mihaszna szabad keresztény vagyok. Nem szolgálom a sátánt. De kénytelen vagyok a világában élni. De azt is tudom, hogy árny oldala is van mindezeknek a dolgoknak. De mindez valahol meg van írva.


Ezért mondtam, hogy nem lehet azt mondani a sátánra, hogy jó vagy rossz. Sem a sátánizmusra. Én pedig kihasználom a sátánizmus okozta gyenge pontokat Isten dicsőségére. Krisztus dicsőségére. Mert lehet azt mondani, hogy a sátán, Lucifer angyal folt és a földre száműzték. Itt bujdokol. Nem igazán érdekel. Láttam akcióban azt is, láttam akcióban Krisztust is, láttam akcióban Istent is. De láttam akcióban az embert is.


Hiába láttam és tapasztaltam mindezeket szó szerint is a saját bőrömön, de még én sem tudnám így sem kiszámolni, hogy 2033-ban jön-e el a vég vagy 6033-ban. Senki sem tudja, se a sátán, sem a Krisztus, sem az ember. Egy valaki tudja: Isten. Egyedül az Atya tudja, mikor következik be a pusztulás.


Sátánnal, Krisztussal, Mózessel, Dáviddal, Mohameddel tanít minket. Szemléltet. De Isten Országa embertársaink révén válik nyilvánvalóvá és ez független attól, hogy melyik korban élünk mi vagy másembertársaink.


A Föld egy bölcső. Az emberiség pedig egy kisbaba a bölcsőben. Semmit sem tud, legfeljebb játszik azokkal a dolgokkal, amik a bölcsőben vannak. Azt hisszük, hogy a gyerekszoba a világ. A világegyetem a mindenség. Pedig még csak most kezdjük kapiskálni, hogy több mindenség is létezhet, több szoba is van a házban.


Előbb kommunikálni kell megtanulni a ház Urával. Mert lehet, hogy Sátán a világ ura. De ISTEN az, akinek mindenek fölött hatalma van. Olyan, mint a jó apa, aki ha sírunk megetet, kicseréli a szaros pelenkánkat, gügyörészik nekünk, bohóckodva megnevettet. Gyógyszert ad, ha megbetegszünk.


Isten vette a bölcsőt. Krisztus pedig az ő Fia. De mi is gyermekei vagyunk. Krisztus is játszik velünk. Sátán pedig Krisztus testvére, ha úgy tetszik. Ő a féltékeny testvér. Mert nem jut rá annyi figyelem, mint előttünk jutott. Megszülettünk, mi az emberiség.


Nekem könnyű ezt elképzelnem, mert két testvérem van. Aki egyke, annak nehezebb. Krisztus az érettebb testvérünk, de Sátán is testvérünk, hiszen ugyanaz az Atyánk: Isten.


Atyánk pedig pontosan tudja, hogy a kisbaba a testvéreitől tanul a legtöbbet. De az, hogy a boldogságot az anyagban keressük vagy más embertársunkban, az marhaság. Isten ad boldogságot és a testvéreink, aki Krisztus és sátán. Sátánt pedig hívhatod Káinnak is.


De ez a baj a mennyei dolgok magyarázatával, hogy nem lehetséges emberi módon leírni őket. Szemléltetni lehetséges Isten országát. A kipirosodott bőrre való kenőcs is csak a bőrön segít, ha a szemedbe kened, pont, hogy megvakulhatsz tőle.


Ezernyi játék van a bölcsőben, amely az ember fejlődését biztosítja. Rajtunk keresztűl tör be a világba, de Isten adja őket vagy Krisztus vagy pedig Sátán.


És még mielőtt megkérdezné valaki megint:

Nem, nincs ilyen szekta. Ez a valóság. Én látom, mert nem engedem, hogy lekorlátozza a fizikai valóság az értelmemet.

Eszem ágában sincs szektát sem csinálni, mert nézd meg a szektavezéreket, elvették jutalmukat.

Az én jutalmam az, ha csak egy ember is meglátja a valóságot. Én hiszem, sőt látom, hogy többen is vagyunk ilyenek.

Cseppet sem számít az egyén vagy a vallás. Ne bántsuk egymást. Ne tépkedje ki a gyermek a hajszáljait, mert nem nőnek vissza. Ne vakarjuk a bárányhimlőnket ki, mert nyoma marad. Mi , az emberiség vagyunk a kisgyermek.


Mind gyerekek vagyunk, a leggyerekesebb pedig az, aki okosnak hiszi magát.

A legokosabb felnőtt pedig az, aki megérti, hogy az emberiség kisgyermek.


Kilődözzük a rakétákat az űrbe. Mintha kidobálnánk a játékainkat a bölcsőből. Ezzel szórakozunk. Ezen a szinten vagyunk.

Háborúzgatunk. Vakargatjuk a bárányhimlőnket. Ezen a szinten vagyunk. Pusztítjuk magunkat.

Teli szemeteljük a Földet, szennyezzük: Beszartunk a pelenkánkba.

Keresünk valamit, ami kielégít. : Éhesek vagyunk.

Szánkba vesszük a kis rágókánkat, pedig csak sírdogálni kell és apa megetet.

Tudással etet, Írásokkal, Tapasztalásokkal, Megélésekkel.


Lesz, a jelenlevők között, aki meglátja a soraimban az értelmet és végig olvassa. Na az egy felébredt ember. Ennyi. A többség még szunyókál és diliházba küldene.


Aki megértette a mondandómat, az adja tovább, ébressze fel a többieket más módszerekkel.

2023. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
38# helyesen írta le a dolgokat, bár direkt "gyermeki" megfogalmazásban.
2023. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Ha így sem értik meg, akkor sehogy.

Jézus sem mondta magáról, hogy ő jó lenne. Mikor valaki "jó Mester"-nek hívta, megkérdezte tőle, miért hívja őt jónak, hiszen csak az Isten aki jó.


"Amikor útnak indult, odasietett hozzá valaki, térdre borult előtte, és úgy kérdezte: „Jó Mester! Mit tegyek, hogy elnyerjem az örök életet?” „Miért mondasz engem jónak? – kérdezte Jézus. – Senki sem jó, csak egy: az Isten. " (Márk 10: 17-18)


39-es! Nem vagy messze Isten országától. Sőt, egészen benne vagy.

2023. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!