Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ateisták! Két idézetet szeretn...

Ateisták! Két idézetet szeretnék nektek idézni Jézustól. Azt mondja az Úr aki nem hisz elkárhozik. Mit gondoltok az alábbi két idézetemről? Ha halálotok órájáig elutasitjátok a megváltást akkor az Atya Úr Isten sem fog rajtatok segíteni.

Figyelt kérdés

Jézusnak egy számos kijelentése van azokról az emberekről, akik tudatosan elutasítják a megváltást. Ezek közé tartozik például az evangélium szerinti tanítása, hogy "Aki hisz és megkeresztelkedik, üdvözül; de aki nem hisz, elkárhozik" (Márk 16:16). Jézus azt is mondta, hogy "Én vagyok az út, az igazság és az élet; senki sem mehet az Atyához csak általam" (János 14:6).

Féled e a halált?

Nem feltek hogy Jézus az eddig élt legnagyobb tanító mester és fél Isten szerint ha nem hisztek elkárhoztok?

Ti szándékosan utasítjátok el a megváltást.

Csak szólok hogy a Sátán hazigságai közé tartozik, hogy nem létezik se pokol se mennyország csak az evolúció van és pont. Mint egy fenevad járkál közötettek és figyeli kinek üt előbb az órája és abban bízik hátha nem téetek meg



2023. aug. 7. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Én meg csak szólok, hogy nem hiszek Istenben, de nem vagyok sátánista, az ennyire gyökér embereket meg utálom. Én sem kényszerítem rád az én vallásom, szóval te se a tiédet, mert ez a legálszentebb, legostobább dolog.
2023. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

8000 vallás létezik.

Majd, ha valaki bebizonyítja, hogy ezek között van-e igazi, akkor térjünk vissza a dologra.

De a kérdezőhöz akkor se mennék, ilyen embert látni se akarok.

2023. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye a tanítás azt mondja, hogy aki jól viselkedik elnyeri a mennyország jutalmát, ám a rómaiakhoz írt levél 9. része a következőeket írja: "Így hát azon könyörül, akin akar, s azt teszi megátalkodottá akit akar.Miért von felelősségre akkor mégis?
2023. aug. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert így esik jól neki.
2023. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!