Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit kérdezzek meg egy Jehova...

Mit kérdezzek meg egy Jehova Tanújától?

Figyelt kérdés

febr. 18. 00:46
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
39%

#9 Ha valamire, akkor a jehovisták "bibliájára" illik az a mondás, hogy "fordítás=ferdítés". Inkább ruházz be egy valamekkora összeget, és vegyél egy valódit. Rom. kat. vagyok, de a református fordítást ajánlom, mert nyelvileg az a legigényesebb.

Egyébként óvakodj minden, ismétlem minden utcai hittérítőtől!

febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
64%

szia Én írtam a 6-ost, amire azt írtad, hogy nem érted.

Ezt a válaszomat az 5-ös hozzászólónak írtam, mivel valakinek az édesanyját szidalmazta volna.

Nem vall szeretetre, hogy ilyesmit tesz, még ha nem is ért egyet vele.

febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Oh értem
febr. 18. 13:09
 14/45 anonim ***** válasza:
57%

11


Úgy látom, csak olyan véleményt hallottál, vagy akarsz meghallani, ami negatív színben tünteti fel Jehova Tanúit.

Mert bizony a Biblia fordításukat illetően, Bibliával foglalkozó szaktekintélyek, de még Rabbik is úgy nyilatkoztak, hogy nagyon jó fordítás.

Ebből csak azt tudom leszűrni, hogy vannak akik csak a negatív véleményüket emelik, nagyítják fel csak azért, hogy mindenki ugyanazon a véleményen legyen.

Én utána járok ezeknek, és nem másokra hallgatok, és hozok egy egyéni személyes döntést.

Mig mások nem győződnek meg semmiről, csak hallomásból ítélkeznek.

Ilyen volt a Covid 19 vakcina is. A világban nagyon kevesen hoztak olyan döntést, hogy nem oltatják be magukat, vagy is nem mentek a tömeg után, vagy a hallomás után.

Akik pedig kényszerítettek az pedig sajnálatos, nem egy ember lett rossz állapotba, vagy halt meg azóta ez miatt.

Nagyon fontos mindig a személyes meggyőződés, mert egy barát is tévedhet.

febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
39%
Semmit. Minek? Nagyon unatkozol?...
febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
#15 Aha, egy órát kell várnom a buszra, legalább lesz kivel dumálnom.Máskor addig csak össze vissza sétálgatok a városban.
febr. 18. 14:04
 17/45 anonim ***** válasza:
87%

"Máskor addig csak össze vissza sétálgatok a városban."

Hát, szerintem jobban jársz... :)

febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Amúgy is már régóta kerestem őket, de csak pénteken futottam beléjük.
febr. 18. 14:14
 19/45 anonim ***** válasza:
26%

Hogyan találkozott Jézussal?


Aki Jézust követi van személyes sztorija, hogyan történt meg ez a találkozás.


Bár szerintem itt már faképnél is hagynak.... nem tudnak mit kezdeni Jézussal, sőt a Benne hívőktől el is határolodnak...


Jelenések 12:11

Testvéreink legyőzték a Vádlót a Bárány vérével, legyőzték beszédükkel, mert tanúskodtak az igazságról, legyőzték, mert nem ragaszkodtak az életükhöz sem, s nem féltek a haláltól.

febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezd meg, ha Jézus nem Isten akkor a 2 milliárd keresztény mind bálványimádó és ezért a pokolra jut?
febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!