Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit mond ma Jézus a JW szervez...

Mit mond ma Jézus a JW szervezetnek? (2)

Figyelt kérdés
febr. 20. 22:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10#


Tudod, mit mondtak a farizeusok Jézust követő jelekről ?

Na kb a Jehova tanúinak is ez a véleménye, ha ilyen történik ma ezekről. Fogták kivettek a Bibliából, ami Náluk nem működik. Aminek nem hinném, hogy Isten örül. Szinte megölték, nehogy cselekedni tudjon.


Amúgy minden jel, ami Jézus Krisztust követte és ma is követik, a Benne hívőket a Szent Szellem teszi, az Atya akarata szerint, amit Ő tesz a Mennyben úgy lehetséges a földön is...csak odaszánt tanítványnak kell lenni.


Írtam már, hogy kaptam nyelveken szólás ajándékát, betegekre vettetem kezeimet és meggyógyultak, volt hogy kiparancsoltuk az ördögöt hívőből...böjtölés után. Olyan alkalmam még nem volt, hogy fetámadt halott, de van hitem rá. Jézus Krisztus tegnap, ma és mindörökké ugyanaz. Őt követem, az Ő tanítványa vagyok. Aki Benne hisz minden lehetséges.

Hagyom, hogy az Ő szeretete áradjon át rajtam keresztül egy elveszett világ felé.


ui : miért jössz mindig a Pápával is ?

febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Rajtad kívül számtalan más is kereszténynek nevezi magát, még sem kap ilyen ajándékokat. Azért mert nincs hite?

Ez nem igaz, mert sokan tiszta szívből imádják Jézust, és mélyen hisznek benne.

Egyébként pedig nem önkényesen vettük ki az evangéliumból, mert benne van, csak magyarázattal. Ugyan is maga a Catolic enciklopédia is írja, hogy ez egy betoldás. Tehát Jézust semmilyen jelek nem követik.

De tegyél belátásod szerint.


A Pápával? Ha valakinek, neki tudnia kellene gyógyítani, nyelveken szólni, ha valóban ilyen jelek követik Jézust....

febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy arról nincs információd, hogy az igazi egyház az, ahol Jézus a főpap.

Akik kezei és lábai az Úrnak.


Élő kapcsolatunk van a Megváltóval, azért tudjuk követni.

Azért tudok Róla bizonyságot tenni.

Különben ez Mindenki számára lehetséges, aki az Igazságot keresi. Ha Te szereted, hogy átvágnak, akkor szíved joga hozzá ott maradj... ez a Te döntésed. Az Úr látja a szívedet, a hozzáállásodat. A hited szerint lesz.


A halott gyülekezetekben, ahol nem Jézus Krisztus nevét, személyét emelik fel ott nem is történnek csodák és ahogy elnézem csak félre értelmezése megy, hogy mivégre is halt kereszthalált Jézus Krisztus.

Arról nem is beszélve, hogy káromolják, akadályozzák a Szent Szellem munkáját.Ilyenek ellen meg nincs bocsánat, mint olvashatjuk a Bibliában.

febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor a Pápának nincs élő kapcsolata Jézussal?

Nem hiszem, hogy egy katolikus örülne ha ezt hallaná...


Jehova Tanúi vallják, hogy Isten kinevezett királya, és főpapja Jézus.

Ellenben ellent mondanánk annak a tanításnak, hogy Jézus a felkentekkel együtt fogják alkotni az égben a királyi papságot, a jelenések könyve alapján.

Nem káromolunk senkit, a szellemet sem.

A szellem most nem hajt végre csodákat abban az értelemben.

Sátánnak meg mindegy már hogyan hasonul meg önmagával.

febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Itt most nem az a kérdés, hogy a Pápának van-e kapcsolata Jézussal.

Persze értem, miért mutogatsz másokra... sokra nem mész vele.


Katilikusoknák sincs mindenkinek kapcsolata Jézussal. Ez minden földi rendszerre igaz lehet. Ezt hívják úgy, hogy vallásosság.

Vallhatjátok Jézust főpapnak, ha nincs meg a kapcsolat, akkor semmi értelme nincsen.


Max. ott van Mindenkinek kapcsolata Jézussal, ahol a Szent Szellemet nem akadályozzák munkájában, nem korlátozzák be tévtanítások közé.

Szerintem azért nincsenek jelek a Jehova tanúinál is, mert megszomorították a Szent Szellemet, káromolták a munkáját.


Jézus ismeri az Ővéit. Őt senki nem tudja átvágni. Szent Szellem ma is kiosztja az ajándékait a Krisztus testének.

Örökkévaló a Szentháromság.

febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Most már csak az Úrban bízhatunk, hogy megmenti Őket is a tévtanításaik miatti tévelygésükből.


Kíváncsian várom, hogy mikor vallják azt, amikor megtalálja Őket a jó Pásztor, hogy Jézus a kincsünk....Őt imádjuk.

febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

C. H. Spurgeon "Isten ígéreteinek tárháza" c. könyvéből

Lényeges a töretlen közösség

"Ha megmaradtok énbennem, és beszédeim megmaradnak tibennetek, akkor bármit akartok, kérjétek, és megadatik nektek" (Jn 15,7).

Krisztusban kell lennünk, hogy Neki élhessünk, és Benne kell maradnunk, hogy e nagyszerű ígéret beteljesedésére számíthassunk. Krisztusban maradni annyit jelent, hogy soha senki más és semmi más kedvéért nem hagyjuk el Őt, hanem élő, szeretetteljes, tudatos és engedelmes kapcsolatban maradunk Vele. A faág nemcsak közel van a törzshöz, hanem rajta is van, és folyamatosan abból nyeri az életet a gyümölcsterméshez. Minden igazi hívő Krisztusban marad bizonyos értelemben, de van ennek a kapcsolatnak egy magasabb formája is, amelyet meg kell ismernünk, mielőtt korlátlan erőt nyerhetünk az Ő trónjánál. A "bármit akartok, kérjétek" ígéret olyan embereknek szól, akik Istennel járnak, akik, mint János, az Úr kebelén pihennek, azokhoz, akik szüntelen szoros közösségben élnek Krisztussal.

Szívem meg kell maradjon a szeretetben, szellemem meg kell gyökerezzék a hitben, reménységem szilárdan kell ragaszkodjék Isten Igéjéhez, és egész lényem mindenestől az Úré kell legyen, mert különben veszélyes dolog abban bíznom, hogy imádságomnak ereje lehet. A "kitöltetlen csekk"-et csak azok vehetik igénybe, akik elmondhatják magukról: "Többé tehát nem én élek, hanem Krisztus él bennem" (Gal 2,20). Ó, ti, akik megszakítjátok az Úrral való élő közösségeteket, nem tudjátok, milyen nagy erőt vesztegettek el. Ha erővel akartok tudni könyörögni, akkor maga az Úr kell hogy lakozzék bennetek, és ti pedig Őbenne.

febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!