Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki hinné el ha azt állítanám...

Ki hinné el ha azt állítanám hogy Isten valósággal, konkrétan kinyilatkoztatta magát az imámban?

Figyelt kérdés

Amennyiben azt állítanám hogy 3 napig megállás nélkül imádkoztam valakiért,és a harmadik napon megpillanthattam a megváltó fényét(nem a napot),és éreztem ahogyan elönt a szeretet,de nem csak úgy leírhatóan,hanem ténylegesen,konkrétan,elsődlegesen.

Van olyan aki hinne nekem ?


2010. nov. 23. 23:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
én nem.
2010. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem.

Magam még nem tapasztaltam ilyet, de volt, aki beszámolt hasonló élményről.

Ezzel együtt nem javaslom, hogy széltébe-hosszába meséld, nem fogja mindenki megérteni. Aki meg is érti, maga nem tapasztalta a Te extázisodat, ezért nem tud mit kezdeni vele. A Te hitedet erősíti, de senki másét nem fogja!

2010. nov. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Én lehet, hogy elhinném. Persze megvizsgálnám, amit a katolikus egyház is csinál, amikor bármilyen természetfelettiről szóló kijelentésről véleményt nyilvánít, hogy hitelesnek tűnsz-e (tehát tényleg hiszel-e láthatóan abban, amit mondasz, nem ellentmondásosak-e az állításaid, fűződhet-e bármilyen érdeked (pl. feltűnési vágy, valakinek a félrevezetése bármilyen célból) ahhoz, hogy azt állítod, kitartasz-e álláspontod mellett stb.)

A nagyon hasonló vallási világnézetű emberekkel, akikben megbízol, azokkal megoszthatod, de egyébként szerintem ne nagyon hangoztasd másoknak, mert sajnos ma már könnyen elmebajosnak nézhetnek.

2010. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szenthelyi Árpád válasza:
Én hiszek neked testvérem az Úrban. A Teremtő hatalma végtelen, ezt sose feledd!
2010. nov. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt túl elvont, ahogy látom, megfogalmazni sem lehet. Ha jól képzelem el, ez inkább érzés, mint bizonyítható csoda.
2010. nov. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

És ki hinné el azt, hogy én magam vagyok isten csak álcázom magam és aki rosszul bánik velem az mind megbűnhődik?

kb ilyen szintű...

2010. nov. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Miért lenne fontos neked, hogy ki hisz és ki nem. Én minden további nélkül elhiszem neked, mert tapasztaltam hasonlót, és a környezetemben is élnek olyanok, akik tapasztaltak hasonlót. A kitartó, másokért való imádságot Isten mindig meghallgatja, és a lehető legjobbat készíti elő annak, akiért imádkoztál.


Én nemcsak, hogy elhiszem, de őszintén örülök is a tapasztalatodnak, és kívánok még hasonlóakat, hogy erős legyen a hited. Az igazi imádságra Isten mindig válaszol, eseted példát adhat másoknak arra, hogy ők is kitartóak legyenek az imádságban. Ezt kívánom mindannyiunknak!


Testvéri üdvözlettel: Péter

2010. nov. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha már te elhiszed kedves kérdező, az bőven elég. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked kérdező,méghozzá azért mert te is hiszel magadban(abban,hogy az imád célba talál)és így is történt.és Lastone.left-tel egyetértek,ha te hiszel benne az már bőven elég,nem kell mások visszaigazolását keresni.
2010. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most lehet gonosz leszek: Ez nem minősül dicsekvésnek? Az meg nem igazán egy nagy hívő jellemvonása. Magadban kell tartanod, de azért örülök, hogy megtörtént veled.

Azt, hogy hinne neked valaki vagy sem, szintén nem kell firtatni, mert ne beszéld el.

2010. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!