Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki hinné el ha azt állítanám...

Ki hinné el ha azt állítanám hogy Isten valósággal, konkrétan kinyilatkoztatta magát az imámban?

Figyelt kérdés

Amennyiben azt állítanám hogy 3 napig megállás nélkül imádkoztam valakiért,és a harmadik napon megpillanthattam a megváltó fényét(nem a napot),és éreztem ahogyan elönt a szeretet,de nem csak úgy leírhatóan,hanem ténylegesen,konkrétan,elsődlegesen.

Van olyan aki hinne nekem ?


2010. nov. 23. 23:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én mindennap imádkozom az Istennőhöz és az Istenhez - nem keresztény vagyok-, mindennap beszélgetek velük, néha csak olyanokat jegyzek meg, hogy "De szép az a kisfiú, nem igaz?", mindennap hálát adok azért, amit kapok, még ha rossz dolog ér is, sokszor tapasztaltam a segítségüket - és mindennap elönt a szeretet.


Ez azért mondom el, hogy tudd: ez nem csoda. Az Istenség - ki hogy nevezi - mindennap szeret bennünket, és mindennap ad a fényéből, ha kinyújtjuk érte a kezünket. Az a gyönyörű, végtelen szeretet, mikor úgy érzed, hogy a világon minden rendben van, és semmi, de semmi nem bánthat már minket, mert élni jó.

Én ezt gyakran érzem, ezért boldog ember vagyok, még ha néha el is keseredek, vagy nehéz. De könnyű mosolyogni, ha ere gondolok.

2010. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
én is hiszek neked mert én is vallásos vagyok csak nem keresztény
2010. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!