Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak olyan országok ahol az...

Vannak olyan országok ahol az ateismus a fő vallás?

Figyelt kérdés

MERT UGYTUDOM VANNAK HALLOTTAM ROLA DE NEM TOM MEJIK

CSAK ÉRDEKEKNE HOGY OTT TÉNYLEG TÖBB A GAZDAG ÉS NINCS SZEGÉNYSÉG MEG MUNKANÉLKÜLISÉG


2009. febr. 5. 13:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
56%
nem nyert: egyáltalán nem vagyok hívő, csak röhejes, hogy állítasz valamit, hogy tudod, de megosztani nem mered. Félsz hogy csúnyát mondanak rá? Ez az oldal arra lett kitalálva, hogy mindenkivel megossza a tudást/véleményt.
2009. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
47%
Két olyan ország van a világon amelyik hivatalosan ateista és egyik sem Európában. Az egyik Ázsiában a másik Amerikában! Észak-Korea és Kuba.
2009. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
45%
Na, srácok, oda a titok! Most mi is odamegyünk lakni (ha már tejet kapni)!
2009. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
47%

Még annyit, hogy mindkét helyen elég nagy a szegénység!

Kb. havonta 10-20$ az átlag (Koreában talán ennél is kevesebb)

2009. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
57%
Kuba hivatalossan ateista, de a kubai emberek valójában nem azok. Több vallásos ember van ott mint Magyarországon.
2009. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

''nem nyert:egyáltalán nem vagyok hivő,csak röhejes''

na ez igaz volt de ndm muszáj tagadnod hogy hivö vagy nem fogunk megkövezni

itt nem szégyen de máshol ne dicsekedj el vele

mert butának néznek

vagy röhejesnek ahogy te magad irtad

2009. febr. 5. 17:27
 17/30 anonim ***** válasza:
57%
Milyen jo is lenne, ha a mienk az lenne. Az emberek még mindig nem veszik észre,h Isten nem létezik. Ha létezne, nem leene ekkora sza@rban az ország. Az egyik ismerősöm is azóta ateista, amióta látta, h a helyi papnak milyen 10 millás Merci-je van. Egyértelműen csak a lehuzásra megy az egész. Ugyanúgy, mint a többinél. (pl.: Krisztus szeretet egyház)
2009. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%
A kérdező szövegértéből harmatgyenge (röhelyes, hogy). De mit várunk egy ilyen retardáltról, aki szerint az ateizmus vallás, és rátenyerel a shift billenytűre gépelés közben. Te is gyáva vagy kiirni a két állítólag ateista európai országot, hamár megkaptad.
2009. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
63%
Kína is ateista ország. Csehországban sincsenek sokan vallásosak, hogy ateista ország-e, azt nem tudom.
2009. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

PONT most akartam közölni a két államot de mivel ez a röhejes belepofázott ezért megtartom magamnak had jukadjon ki az oldala a kis kiváncsinak

és sose tudod meg te retardált :-D

2009. febr. 5. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!