Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A XXI. századi ember valóban...

A XXI. századi ember valóban elhiszi, hogy egy ember a vizen járt és a vizet borrá változtatta az ókorban?

Figyelt kérdés
Pedig semmi bizonyíték rá, illetve nem több, mint Zeuszra.
2011. febr. 22. 15:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem tud munkálkodni benned a Szentlélek, ne keményítsd meg szíved!
2011. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
A hit lényege,hogy megbízol valakiben,amikor nem tudod hová vezet.
2011. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Jézust lejegyezték a zsidók,pedig nekik nem volt hasznuk.amúgy meg ha keresgélsz a neten,láthatod,hogy találták(nemtom mikor,régebben láttam) a Vörös Tengerben harci szekér kerekeket,csontvázakat.
2011. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
38%

Mert a keresztről szóló beszéd bolondság ugyan azoknak, akik elvesznek, de nekünk, akik üdvözülünk, Istennek ereje. - 1Korinthusbeliekhez írt levél 1:18


Amíg nem fogadtad el Jézus Krisztust személyes megváltódnak,ne is várd,hogy meg fogod érteni azt hogy mi miért hiszünk benne. Van egy javaslatom: TÉRJ MEG! - Fogadd be Jézust a szívedbe! Akkor megtapasztalhatod Isten csodatevő erejét,szeretetét,gondoskodását.

2011. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Itt nem Jézusról van szó vagy akár Istenről!

A lényeg az,hogy aki,hisz valamiben az pont arról a valamiről nem tud semmit,mert ha tudna róla bármit is már neki kéne hinni.

Tehát hivőnek lenni ugyanaz,mint tudatlannak lenni.

Aki tud az nem hisz,mert nincs rá szüksége.

2011. márc. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Salx Narval ***** válasza:
Hát úgy látszik nem is kevesen, hisznek ezekben a dolgokban.Végül is, ha Istenben hisz valaki, akkor a többi már pitiáner dolog.Persze attól, hogy mi nem hiszünk Istenben, még nem vagyunk okosabbak náluk.Mi legfeljebb azt mondhatjuk, hogy nem tudjuk, hogy volt, de nem hisszük, hogy nekik van igazuk.Legalábbis én így vagyok ezzel a dologgal.
2011. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Igen vannak ilyen XXI.századi emberek, én is ilyen vagyok.

Hála a Jóistennek, hogy életem során már meg is tapasztalhattam az Ő csodálatos szeretetét és erejét így én azt mondom, hogy nem hiszek Istenben, hanem tudom, hogy létezik.

2011. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!