Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért kezdtem hirtelen ennyire...

Miért kezdtem hirtelen ennyire hinni Istenben?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy most csúnyán fog hangzani,de nem annak szánom.Úgyhogy ha valakit megbántok,akkor bocsi.Szóval eddig is hittem Istenben,de úgy különösebben nem foglalkoztam az imádsággal,nem jártam templomba,meg semmi ilyesmi.De egy ideje (úgy fél éve) elkezdtem imádkozni,és mintha sokkal vallásosabb lennék. Én is meglepődtem magamon..Nem értem az egészet.

14/L


2011. febr. 27. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Isten a Biblián keresztül szól hozzánk,olvasd a Bibliát,János evangéliumát javaslom,és olvasás után imátkozz,beszéld meg Istennel mit akar üzenni.

Egyébként Isten munkája ,hogy az ember elkezdi a kapcsolatot keresni Ővele.Jó volna olyan személlyel beszélgetni,aki olvassa,és jártas a bibliai dolgokban.

De a Jehova tanúitól nagyon őrizkedj !

: Bóca

2011. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség.

[link]

:Bóca

2011. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Az én osztályfőnököm Jehovatanuja
2011. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2011. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Javaslom keres fel egy Babtista gyülekezetet,biztosan tudnak segíteni.
2011. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

[link]

:Bóca

2011. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez tetszik! Jehova Tanúitól őrizkedni kell, mert ők a mumusok. HEHE!

Minél többen nyomják ezt az ostoba diszkriminatív szöveget, annál többen lesznek kíváncsiak, hogy mi van ezeknél a "Jehovásoknál" olyan borzalmas? És annál többen ismerik fel, hogy semmi, hacsaknem a jelenleg rendelkezésre álló vallásos igazság.


Így volt ez 2000 évvel ezelőtt is, az igazi Krisztus követő egyházban. Ugyanezzel a vak hévvel mocskolták őket is a kortársaik, méghozzá szóról-szóra!


A kérdezőtől: mit kérsz, miért imádkozol Istenhez? Mit jelent az, hogy most "sokkal vallásosabb" vagy?

2011. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A dohányzás halált okoz,tüdőrákot,stb..

Felhívják az emberek figyelmét erre ,és mégis egyre több a dohányos ,és aki rászokott nagyon nehezen tud megszabadulni.

Az emberek nem a jót követik hanem amit többség,vagy a környezetük diktál.A jehova tanúitol is nagyon nehéz megszabadulni,ezért intettem,hogy vigyázzon a kérdező velük kapcsolatban.

2011. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Örülök annak amit írtál. (:

Imádkozz továbbra is,de ami még ennél is sokkal-sokkal fontosabb,hogy olvasd Isten igéjét!Az Ő szavai vannak benne,az Ő tanításai.Mindent megtalálsz benne amit kinyilatkoztatott nekünk,embereknek.És soha ne feledd,Sátán legnagyobb fegyvere,ha a Biblia nem a kezedben,hanem a polcon hever! Hiszen azon keresztül ismered meg az Urat,mindenre választ kapsz benne.


Egy másik fontos tényező,hogy közösségbe járj,ahol igaz és Istenfélő emberek vesznek körbe,és ahol Isten elhivatottai tanítanak,és segítenek megérteni a Bibliát. Ajánlom a Baptista felekezeteket,de a te szíved ügye hová akarsz járni. (: Maradj meg továbbra is az Úrban,keresd Őt és növekedj Benne,s ne térj le az útról!

Isten szeret!(;

13/L

2011. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez a másik hülyeség: "tüdőrák". Ugye az halált okoz? Akkor Jehova Tanúi hány embert is öltek meg? Egyet sem! Embereket mentenek, ha csak tehetik.

A névleges kereszténység hány embert (köztük sok millió hittestvért) gyilkolt le? Össze sem lehet számolni.

Akkor kikre illik a tüdőrák hasonlatod? Tudod te miről beszélsz? Nem hinném! Csak vagdalódzol és dobálod a sarat a másikra, de fogalmad sincs, hogy a saját csapdádban vergődsz.

2011. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!