Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elhiszitek-e, hogyha imádkozun...

Elhiszitek-e, hogyha imádkozunk páran (sima Isten hívő keresztények) értetek, így láthatatlanként is, akármilyen betegségetekért, meggyógyultok? Hiszed? Akkor írj választ, hogy milyen betegségből van már eleged, és nem tudsz megszabadulni. Elhiszed?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy helyes-e ilyet ide írni, mert ez valójában kérdésnek indult, hogy kíváncsi lennék rá hány ember hisz az ilyenben, de valójában örülnék ha hagynák a moderátorok, és működne tovább.. Kitudja hogy mi fog történni? Isten biztosan!!

Higyj, és megmenekülsz!


2011. márc. 11. 18:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Isten képes csodákra,neki minden lehetséges.
2011. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Velem csak annyi történt, hogy ha valami előtt elég erősen imádkoztam és kértem istent(cikinek tartom én is, de bevált..) jól sikerültek azok ami miatt imádkoztam...
2011. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Van amikor kell az embernek egy figyelmeztetés hogy térjen a helyes útra.Nem elég csak Imádkozni és várni a csodát ,amelyet kaphat Istentől.Hinni kell hogy meg tudja tenni veled azt amit szeretnél.Jézus is megkérdezte amikor gyógyított :"Hiszed -e hogy meg tudom tenni?"

És meg kell térned és követned az Igazság útját ...

2011. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 homo ludensz ***** válasza:
Végigolvastam a hozzászólásokat és a saját példámat mesélem el. A kutya átharapta a jobb kezem fejét,ambulánsan megműtötték bár mondta a kis doki hogy kb.70%-ban a kutyaharapás elfertőződik. Így is történt egy hétig tartó kötözgetés után újabb műtét majd még egy az meg plasztikai. Nem részletezem.Hívő embernek vallom magam de nem csőlátó bigott valakinek és a saját szavaimmal szoktam "megbeszélni" a sorsom alakulását a Teremtővel. Kérdezte a nővérke hogy kell e hangulatjavító mielőtt betolnak a műtőbe,mondtam köszi nem kérek. Nem voltam én bátor sosem és akkor sem csak bíztam abban aki tudtam hogy nem fordít nekem hátat. Tréfálkoztam a tim-mel majd elaludtam úgy hogy tudtam hogy Vigyáz rám. Másképpen ezt nem tudom megmagyarázni,majd hozzáütögették a gipszelt kézfejem az arcomhoz hogy kész a beavatkozás ideje lekászálódni át a kerekes ágyra. Tudtam értitek tudtam hogy Ö egy testi-lelki támasz és éreztem is.Feküdtem egy órácskát majd ittam és kiültem cigizni az erkélyre. Az ima egy támaszték egy kapaszkodó annak aki beteg de az orvosi beavatkozást nem helyettesíti! Az orvos ha kitünö sebész az Ő gondviselése és a saját szorgalma által lett azzá tehát az én esetemben érvényesült a "legyen a Te akaratod szerit" elv.
2011. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon érdekes kérdés. Én pogány vagyok, imádkozni sem szoktam, de ha kell, hiszek a gyógyulásban. A van valami neve is, mármint, ha hiszel benne, akkor úgy is lesz.


Nem részletezem, mert elég bonyolult.

2012. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ha ez működne egy beteg nem lenne a földön.
2012. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nemcsak elhiszem de mar tobbszor megtapasztaltam Isten temeszetfolotti erejet tobb fele modon
2014. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!