Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyarországon hol találok...

Magyarországon hol találok mecsetet ahol át lehet térni az iszlám vallásra?

Figyelt kérdés

Szeretnék áttérni az iszlám vallásra, csak nem tudom hol lehet ilyen mecsetet találni. Pécsen van azt tudom, csak azt már katolikus templomként használják.


(amúgy ha vki megjegyezné: nem muszály a körülmetélés, csak kisgyereknek kell)


2011. márc. 18. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

muszály = muszáj? Körülmetélés?

... te most a szociológia, vagy a pszichológia szakdolgozatodhoz gyűjtesz itt anyagot?

2011. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

iszlamkozosseg hu.

A korulmetelest egy kisfiu eseteben, mar a csecsemokorban elkell vegezni!

2011. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és aki 17-18 évesen vagy idősebben akar áttérni? Annak is kötelező? Mert én vhol olvastam h akkor már nem kötelező.
2011. márc. 18. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

Szia a körülmetélés kötelező, mindegy, hogy hány éves vagy. Budapesten van több helyen is, amit én a legjobban ismerek az az Iszlám Egyház, a XI. kerület Bartók Béla u. talán 26 a szám.

Dar Asszalam Mecset

2011. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
A körülmetélés ajánlott, azaz ún. szunna.Ha nem végzi el valaki, úgy, hogy később lett muszlim, akkor sincsen baj.
2011. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!