Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megdöbbentő történetet olvasta...

Megdöbbentő történetet olvastam a pokolrol, (mennyről is) az alábbi videón, igaz lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Kérlek arra hogy:

csak akkor válaszolj a kérdésemre ha végignézted a videót teljesen!


( Azért is tettem fel a kérdést, mert ezen a honlapon még találtam egy hasonló elmondást is, és kezdem azt hinni hogy igaz.. csak akkor nagy bajban vagyunk..)


2011. máj. 7. 09:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%

Szia

Bár én nem vagyok vallásos még meg sem vagyok keresztelve ,de egy ehhez hasonló filmet láttam amiről elsőnek azt hittem jajj megint valami bolond vallási film ,de üsse kő nézzük milyen. Mint említettem nem vagyok vallásos ,de valahogy 1 óra 20 percet ott ültem nyitott szájjal a film előtt és csodálkoztam ,hogy ez lehetséges-e.Az előadás címe az volt: 23 perc a pokolban.

Megdöbbentő előadás volt és komolyan elgondolkodtam azon ,hogy el kell menjek templomba.Mindezt úgy ,hogy 20 évig nem voltam vallásos...

2011. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%

hosszú felvezetés , hogy elmondja, II.János Pál bálványimádó volt és a pokolban van.

Jobbulást, kedves Kérdező!

2011. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
81%

Szánalmas az egész, és főleg az szánalmas, hogy mennyire befolyásolhatóak az emberek. Kommunizmus, nácizmus..mind az emberek befolyásolása által tett szert ennyi követőre,ilyen hamis és gyűlölkődő ideológiák, és mégis mekkora táboruk volt. Persze a lelki terror mellett volt testi terror is, de ez megfigyelhető volt a legnagyobb keresztény egyház történelmében is.

A kereszténység napjainkban ennyire sza..ban van, hogy a lelki terror és manipuláció fegyveréhez nyúl??? Félj a Pokoltól, fogadd be Jézust...szánalmas. 23 perc a Pokolban a legszánalmasabban előadott minimális érzelemtől mentes előadás, ahol elvileg a szereplő átélte a kínok kínjait, mégse rezzen meg soha visszaemlékezés közben. Ez meg valami ATV-s riport lehetett az biztos, azokon szoktam félórákat röhögni, szal hajrá tudatlan emberek, higgyetek csak félelemből.

Nagy az isten állatkertje, de sajnos alacsony volt a kerítés.

2011. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Szia! Van pokol,és ha elakarod kerülni,kezzd el olvasni az újszövetséget,hogy megerősödjön a hited,aztán keress hozzád hasonló világnézetű embereket,akik bölcsek,és segítenek megmenekülni és Isten felé fordulni.
2011. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 pelgrim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ha ezt netalán nem hinnéd elm akkor majd kitalálunk valami mást ! :)))
2011. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Remélem nem színjátszásból kérdezel,mert már párszor megkérdezték ezt.
2011. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem színjáték, dehogy!!!!!!

Csak azt szeretném ha más is ugyanugy mint én elgondolkozna ezen, mert pl. tegyük fel hogy igaz akkor tényleg nagyon fontos hogy mást is figyelmeztessünk nem?? Ha tegyük fel mégsem igaz akkor kell tudjuk hogy miért nem igaz, ugy van?

Mert ezen a honlapon még volt több megtapasztalás is arról hogy látták a pokolt:

[link] ,

[link]

[link]

[link]

[link]

Bocsi, lehet tényleg hüjjének néztek, de ennyien nem hazudhatnak, azért mert ahogy hallottam egy jó bibliai ismerőstől és persze én is utánnanézek , hogy ezeknek az állítások a mennyről és pokolról mind alá vannak támasztva a bibliában..


De nagyon kérlek , tényleg nézzétek meg ti is akik irtok nekem az első videót, meg esetleg ezeket is ,Mert Tudni akarom az igazságot!, és szerintem Te is kedves válaszoló tudni akarod, mert tudom hogy neked is fontos az örökkévalóság igazsága..

2011. máj. 7. 15:31
 8/34 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, akkor nem tudom, hogy avathatták volna boldoggá II. János Pált...
2011. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%
16:16os úgyhogy az emberek avatták boldoggá, akik sötétségben járnak.
2011. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Az jutott még ezzel az egésszel kapcsolatban eszembe, hogy ha tegyük fel van Isten, aki valóban mindenható, aki minden felett uralkodik, akkor honann tudjuk, hogy aki ellenszegül az ő parancsainak, az nem éppen az isten akaratára teszi ezt? És akkor a gondosz is nem azért gondosz-e, mert Isten akarta így? Tehát ezen az alapon midnenki azt teszi, amit Isten akar, hogy tegyen, így nincsen alapjában véve se jó, se rossz. Csak bábok, akiket a mindenható úgy mozgat, ahogy ő akar. Amit a gonosz tesz tehát, az is az isten akaratának felel meg, mint ahogyan Goethe írja a Faustban:


,,FAUST

[…]

Kicsoda vagy tehát?


MEFISZTÓ

Az erő része, mely

örökké rosszra tör, s örökké jót mivel."

2011. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!