Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szóltok ehhez:Szombaton...

Mit szóltok ehhez:Szombaton világvége?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretném, ha ezt az oldalt tüzetesen megvizsgálná egy hozzáértő, Péter, Anna, akárki, meghallgatná a hangtárat, és elemezné eme állítás "hitelességét" !

Más is biztos örülne neki, ha "bibliás szeműek" elemeznék ki!


2011. máj. 17. 08:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell hozzáértőnek lenni, ilyen gagyi baromságot évek óta nem láttam. A Biblia szavatolja, te jó ég... Nem tudom, miért jó egyeseknek úgy élni, hogy az állítólagos világvégékkel foglalkoznak. Jobb dolguk nincs? A pszichológus is szavatolna egy-két dolgot az ilyen emberekről. :D
2011. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot fognak nézni ezek az emberek szombaton. Felkel a nap, az emberek kimennek a piacra, a kóbor kutyák lepisilik a taxik kerekeit, és sok helyen fő majd a tyúkhúsleves. Fertő.
2011. máj. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton világvége!? Nemá'! Hétfőn vizsgám lesz.
2011. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
ezaz, és összehablatyolnak mindenfélét spirituális igazság, biblia, számmisztikával számolgatnak, úgy jött ki nekik, de több mint negyed órát mesélt, alig bírtam meghallgatni, nem is bírtam végighallgatni, mert nem is figyeltem rá kellőképp.. nem tudott lekötni, sok szám, meg mese...
2011. máj. 17. 09:10
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Szombatra napsütést "jósolt" a meteorológia és 28-30 fokot :-)))
2011. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Világvége?Már megint??!Még hányszor lesz??!


Nos, némileg jártas vagyok a Biblia-témában.És a Biblia bizony azt szavatolja, hogy a "világvége" pontos idejét még Jézus sem ismeri.Azt egyedül csak Isten tudja, mikor fog eljönni.Ez az időpont tehát nem lelhető fel a Bibliában.

E szerint mi az utolsó időkben élünk,de hogy ez pontosan meddig tart még, az rejtély.És a világvége nem a Föld vagy az Univerzum pusztulását jelenti, hanem a helytelen világrendszer és a gonosz emberek pusztulását.

Ha nem hiszed, járj utána.

2011. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem meg, amit belinkeltél, de a Biblia megmondja, hogy azt az időt senki sem tudja.


Ám azt a napot vagy órát senki sem tudja, az ég angyalai sem, sőt még a Fiú sem, csak az Atya.”


Úgyhogy inkább tervezz be valami szép dolgot szombatra, és ne foglalkozz ilyenekkel.

2011. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

"nem is bírtam végighallgatni,"

-na látod, kedves Kérdező, mi is így vagyunk vele.


"bibliás szemmel" Jézus Krisztus szavának hiszünk:


Mt 25,13 Vigyázzatok azért, mert sem a napot, sem az órát nem tudjátok, a melyen az embernek Fia eljő.


ami azt is jelenti, számomra feladatként:

nem halogatom dolgaimat, a lelkem tisztítását, a bűntől való megjavulást,

Krisztus követését gondolattal, szóval, cselekedettel: hanem itt és most azt teszem - azért is, mert nem tudhatom, meddig tehetem.


Akkor - legyen bármikor "vége" -


-anonimanna

2011. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Belehallgattam, beleolvastam, ezek szerint a melegek miatt van minden:) mint anno Sodomában, most a meleg büszkeség csoporttal példálózik,hogy ez a jel:) stb, az egész egy gabaly...
2011. máj. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Az a kérdés hogy a világvége mikor lesz sokakat foglalkoztat.De szerintem mindegy mert ha világvége lesz akkor minden megszünik.Szoval felesleges ezen gondolkodni.

Gondolkodj inkább azon hogy mi lesz holnap és ne azon hogy mikor jön a vilégvége,egyszer eljön ugy is.És tényleg mindegy hogy mikor.Ameddig tudunk addig éljünk és élvezzük az életet.

2011. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!