Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szóltok ehhez:Szombaton...

Mit szóltok ehhez:Szombaton világvége?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretném, ha ezt az oldalt tüzetesen megvizsgálná egy hozzáértő, Péter, Anna, akárki, meghallgatná a hangtárat, és elemezné eme állítás "hitelességét" !

Más is biztos örülne neki, ha "bibliás szeműek" elemeznék ki!


2011. máj. 17. 08:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

"Így tehát az, aki erre a szégyenteljes halálra ítéltetett a bűneiért, soha többé nem fog élni, tehát elvesztette az örök élet csodálatos örökségét. Ezért kell mindannyiunknak találnia valakit, egy helyettest, vagy dublőrt, aki magára veszi ezt a büntetést helyettünk"


Na gyerekek, én itt hagytam abba az olvasást...."dublőrt" :D:D:D:D

2011. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
50%

Gyerekek, én jót fogok röhögni szombaton a sok hülyén, akik ezt a hatalmas baromságot elhiszik.

Az ismerettségi körömből ma hároman is sírva hívtak fel engem telefonon, hogy nem hallottam-e arról, hogy világvége lesz szombaton, és alig bírtam megállni, hogy ne röhögjek a képükbe, de muszáj volt megállnom, mert az ember a barátnőit csak nem röhögheti ki, ha kétségbe vannak esve.

Azért a biztonság kedvéért pénteken elmegyünk a megfelelő helyre a Mártival, és felveszem a baháí hitet, nehogy mégis történjen valami szombaton, és ne legyen időm ezt megtenni. Ja, megkérdezem a Mártit, hogy nem lenne-e dublőr, vagyis nem lenne-e az a bizonyos helyettes, aki magára vállalja az én bűneimet. Biztosan Márti is jót fog röhögni ezen a hatalmas baromságon. Már dobtam is neki egy mailt, hogy tudja-e, hogy állítólag mi lesz szombaton, és hogy ráérne-e pénteken, mivel nekem akkor nagyon fontos dolgom van, és hát kísérjen már el, mert hát az ember ilyenkor izgul ám.

Szóval, kettős érzésekkel tölt el a dolog, egyik pillanatban félek, másik pillanatban meg röhögök a sok hülyén, akik ezt a hatalmas baromságot elhiszik.

Még hogy világvége szombaton, pofám leszakad a röhögéstől.

Üdv: Anna

2011. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Anna lődd már le magad
2011. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Mi rosszat mondott Anna, hogy le kéne lőnie magát?
2011. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

"Arról a napról és óráról pedig senki sem tud, az ég angyalai sem, hanem csak az én Atyám egyedül."


Honnan tudhatná ezt bárki közűlünk? Csak az Atya tudja mikor jön el a vég!

2011. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg Annának, ha másra nem, akkor arra jó a világvége szombaton akció, hogy végre bahái legyél, vagy mi.. Mindenképp ösztönzi az embereket a rég halogatott dolgokra! Megyek is vásárolgatni ezt azt, kedvemre valót, finomságokat, mert a túlvilágon az én hitem szerint nincs kaja :( de segáz, szombatig kajálok minden fincsit! :DDD

Amúgy én sem hiszem el, de mindennek meg kell adnom a lehetőséget, így ennek is..

2011. máj. 17. 13:51
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, csak el ne rontsd a gyomrodat a nagy kajálás közepette. Mert ha mégsem lesz világvége szombaton, és annyit kajálsz, hogy piszkosul elrontod a gyomrodat, akkor egy hétig nyomhatod az ágyat.

Üdv: Anna

2011. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Milyen vallású vagy?
2011. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Na, sikerült pont a végére becsatlakoznom, úgy látom. Engem nem érdekel lesz-e világvége akár 2012-ben akár másmikor. Egyszer lesz, addig én meg éldegélem it lenn békés kis életem és teszem, amire teremtettek vagyis szeretek lehetőleg minél több embert és a Jóistent. Aztán ha szombaton világvége? Kit érdekel? Én nyugodt szívvel állok az Úr elé, ha jön.
2011. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz semmi szombaton, ugyanolyan nap lesz, mint a többi.

Márti testvéremnek sikerült megnyugtatnia, és rávennie engem, hogy ne törődjek egyes emberek kapitális baromságaival.

Szóval kaptam jó nagy adag fejmosást a Mártitól, hogy miért pazarlom ilyen baromságokkal az időt. Az már biztos, hogy tanulni fogunk a Mártival szombaton, és addig sem aggódom azon, hogy mi történik aznap, hanem pallérozom az agyam Isten dicsőségére.

Üdv: a baháí Anna

2011. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!