Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit szóltok ehhez:Szombaton...

Mit szóltok ehhez:Szombaton világvége?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretném, ha ezt az oldalt tüzetesen megvizsgálná egy hozzáértő, Péter, Anna, akárki, meghallgatná a hangtárat, és elemezné eme állítás "hitelességét" !

Más is biztos örülne neki, ha "bibliás szeműek" elemeznék ki!


2011. máj. 17. 08:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
25%

A baháí Anna válasza:

Sziasztok!

Megnéztem a linket, és öt percig ezen röhögtem.

Kedves Kérdező! Nagyon szépen köszönöm neked, hogy szereztél nekem egy vidám napot!

Többiek: szerintem ti is röhögjetek ezen egy jót, mert ez úgy baromság, ahogy van. Nem lesz itt világvége szombaton, hahaha. Úgy látszik, vannak emberek, akik nagyon-nagyon unatkoznak, és nincs más ötletük, hogy mivel töltsék az idejüket, ezért kitalálnak ilyen baromságokat.

Ha meg mégis lenne világvége szombaton, amit egyáltalán nem hiszek, azon sem aggódom, mert akkor mielőtt ránk szakadna az ég, én gyorsan felhívom valamelyik leendő baháí testvéremet skype-on, és gyorsan leteszem a baháí hitvallást, hogy ne úgy haljak meg, hogy nem vettem fel a baháí hitet mosolygó arc

Szóval tényleg nem kéne ilyen baromságoknak bedőlni.

Szép napot, és jó röhögést kívánok mindenkinek.

Üdv: Anna

2011. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Tudjátok mit, én örülnék, ha szombaton világvége lenne :) Legalább nem lenne több ilyen jóslat, sem probléma.
2011. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
már épp itt van az ideje
2011. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő, ha ti ezt komolyan gondoljátok, akkor valami nagyon nincsen rendben a kobakotokban.

Nem akarok világvégét szombaton!!

Nekem egy hónap múlva lesz a születésnapom, és akkor megyek nyaralni is, pont a születésnapomon.

Aztán annyi tervem van még, meg kárbaveszne a sok-sok tanulásom, ha minden összeomlana szombaton.

Szóval, gondolkodjatok, mielőtt írtok valamit.

Üdv: Anna

2011. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Te pedig abba gondolj bele, hogy mennyi kárt okozott már az ember. Az ember változtatni akar, felülemelkedni, és közben tönkreteszi a saját élőhelyét. Ami ma folyik az emberek többségének életében, azt nem nevezném életnek... csak hajtásnak, rohanásnak, és a világ melletti elszaladásnak bele a halálba.
2011. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülnék neki, amilyen mély gödörben vagyok jelenleg már ez sem nagyon hatna meg :S
2011. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Amúgy akinek van esze, az ír nekik a megadott e-mail címre! Látjátok hogy ingyen Bibliát osztogatnak! Szerintem simán megéri! :D
2011. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Amúgy én beleolvastam egy könyvükbe. Azt írják, hogy az egyházkor 1988. május 21-én ért véget, és ezt követi egy 8400 napos nyomorúság, és aztán jön el a világvége. Vagyis 2011. május 21-én!


Ezzel az egész dologgal csak egy probléma van: hol vannak a szökőnapok? :D

2011. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Biztos elszöktek... ezért szökőnapok, kiszöktek a számításokból is.
2011. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
12:26: minek, a maradék pár napban már úgysincs idő elolvasni :)
2011. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!