Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ölték meg a családtagok...

Miért ölték meg a családtagok azokat a bosnyák asszonyokat, akiket megerőszakoltak a szerb katonák?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 13:56
1 2
 11/15 anonim válasza:

Utolsó előtti


Szerinted normális dolog megölni valakit azért, mert megerőszakolták? Arról nem tehet, ő sem akarta, de még ha akarta volna is, ez akkor is embertelenség.

Téged is meg tudnának erőszakolni bárkik (még ha fiú vagy is), nem biztos hogy meg tudnád magad védeni, és akkor hogy esne ha a családod vagy valaki erre úgy reagálna hogy kivégez?

Vagy az is lehet hogy nem erőszak, hanem szerelmes lennél valakibe, még ha a vallás ezt tiltja, akkor se kéne ezért kivégezni senkit.

Ez szörnyű, és nem kéne ezzel egyetértened, az jó hogy hiszel a vallásodban, én is hiszek Istenben, csak én katolikus, de én is úgy vagyok, hogy azt a részét, amit nem tartok ésszerűnek, kihagyom a gyakorlatból.

Neked sem kéne ennyire komolyan venned, mert nem lehetsz ennyire kegyetlen, a valóságban biztos nem tennél ilyet te sem. Na meg a Koránt és a Bibliát is nagyon régen írták, már teljesen más a világ mint akkor volt, mostmár nem élhetünk úgy mint akkor, és ez ebben a gyilkolós kérdésben jó dolog. Csak azt a részt tartsd be, ami jó, mert a te vallásodnak is van jó és rossz része is, meg az én vallásomnak is.

2011. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazi muzulmán, csak provokál, szórakozik.
2011. jún. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Lehet hogy tényleg csak szórakozik, de viccből sem mondanám azt, amit írt.
2011. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Andraas001 válasza:
100%
Szerintem is csak szórakozik. A Korán nem a gyűlöletre tanít! Minden vallást lehet ezerféle képen értelmezni. (Lásd:keresztény vallás:középkor,boszorkányüldözés..)
2011. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

>> A Korán nem a gyűlöletre tanít!


Persze hogy nem. Ez olyan, mintha valaki az alkotmányába vad dolgokat írna. Nem ír semmi vadat, csupa szépet és jót - de a mindennapi valóságban nem tart be belőle semmit.

Ugyanígy van a Koránnal. Szeretetre buzdít, tanít, nevel stb. De a dzsámiban (templom) az mullah (pap) az összegyűlt tömeget minden nap arra buzdítja, hogy öljék még a gyerekeket is, ha az zsidó.

Az Alkotmány és a Szentírás (Korán) egy hazugság a világ felé. Az számít, hogy mit teszel a szürke hétköznapokban.

2011. jún. 19. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!