Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért igénytelenek a jehova...

Miért igénytelenek a jehova tanui magukkal és másokkal szemben is?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 01:47
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ezt hogy érted? Nem szeretem őket,de akiket ismerek,sem az otthonukban sem az öltözködésükben nem igénytelenek. Igaz,nem a legújabb divatot követik,de nem is topisak.
2011. jún. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Igénytelenek? Nem tudom, te milyen tanúval találkoztál, de felénk sokszor jár több is, és igazán tisztán, ápoltan , csinosan járnak, ha nem is feltűnően divatosan.És a modorukban is igényesek, na jó, kissé levakarhatatlanok, de más baj nincs velük.
2011. jún. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez általánosítás. De egyébként mit értesz az alatt hogy másokkal szemben igénytelenek?
2011. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát rájuk ezt semmiféleképpen nem lehet mondani:D

Tiszták, ápoltak, csinosak. És viselkednek felháborítóan sem. Annyi csak hogy házról-házra prédikálnak és van hogy erőszakos egy-két tagja.

2011. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én láttam egy jehova tanújának a lakását belülről és az autója belsejét is. A lakás viszonylag tiszta volt, bár a bevetetlen ágy alatt ott figyelt egy tányér valami kaja maradékkel. Az autója viszont katasztrófálisan nézett ki belülről. A keksz és csokidarabok már penészesedtek, elszórt üdítősüveg, több darab ceruza a padlón, az ülésre kifolyt valami folyadék. Az öltözetük, megjelenésük nem a mai divatnak megfelelő, ez tény, de ez ellen nem is lehet senkinek kifogása. Igaz egyik másik úgy néz ki - főleg fiúk, férfiak - mint egy nem normális de ebbe nem is szólhat bele senki.
2011. jún. 20. 07:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pont azt vettem észre a fiatal tanú pasikban milyen jóképűek, elegánsak intelligensek.... érdekes.


Volt pár éve egy barátom akik mellesleg ateista volt és olyan igénytelen volt a környezetére és magára mint a huzat. Persze szakítottam vele gyorsan.


Tehát ez nem vallásosságtól függ. Egy ember nem 100 ember.

2011. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szabolcs1988 ***** válasza:

Tanú vagyok! Az igénytelenséget sok szempontból lehet taglalni.

Az biztos, hogy a legtöbb Tanú nem követi az épp akkori divatot, hiszen nem az a fontos számunkra hogy a legjobb ruhákban járjunk, hanem hogy Isten királyságának az eljövetelét közöljük az emberekkel!

Természetesen mint mindenhol, nálunk is vannak kivételek. De nem az alapján az egy ember alapján kell véleményt nyilvánítani. Én azt tanácsolnám, hogy egyszer látogasd meg a hozzád legközelebb Királytermet, és megláthatod saját szemeddel, hogy nem igénytelenek a Tanúk.

2011. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!