Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol ismerkedhetnék ördögimádó...

Hol ismerkedhetnék ördögimádó (nem sátánista) fiatalokkal (18-25,28 éves korig)? Mit csinálnak ők? Temetőkbe járnak? Hogy csatlakozhat az ember? Véráldozat?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, hogy erről cseteljek valakivel, vagy beszéljek. Érdekel a dolog, de sajnos a közelemben nem nagyon vannak ilyen emberek, pláne nem normálisabbak.
2011. jún. 30. 22:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
72%
Előzőek: az ördögimádás nem sátánizmus. A sátánizmus, mint vallás a biblia megtagadása, Isten megtagadása, hit önmagadban...
2011. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok hozzájuk igazándiból csatlakozni, hithű katolikus vagyok, 19 éves. Kíváncsi vagyok, hogy milyen emberek ők, mik az indítékaik. Meg kell értenem őket. Olvastam Bornemissza Ördögi kísérteteit, Goethe Faustját, meg egy csomó mást. Nem fogok átállni, de tudnom kell, hogy milyenek ők.
2011. júl. 2. 00:27
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tudod, hogy ez nem játék.
2011. júl. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Igen, tudom :D Te ördögimádó vagy?
2011. júl. 2. 00:43
 15/33 anonim ***** válasza:
Bocs, nem. Sátánista. : D
2011. júl. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
szerinted létezik normális ördögimádó?
2011. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Igen. A vallása miatt ne diszkrimináljunk senkit. Folklór-és irodalom nevű tantárgyból tanultuk, hogy egy csomó néphiedelemre épülő szekta van. Nem mind rossz. Nah, te ismersz ördögimádókat? Fontos lenen.
2011. júl. 7. 21:01
 18/33 anonim ***** válasza:
A pszichiátrián jó sok pajtira lelhetsz, ha akarsz.
2011. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Képzeld voltam már bent kamaszkoromban, és jobb fejek az mberek, mint te XD. Mindenki problémája hasonló volt, mint az enyém, bár nem ilyen jellegű... Szóval komolyan. Itt senki nem ördögimádó? Ne csináljátok már...
2011. júl. 7. 23:11
 20/33 anonim ***** válasza:
39%
Te nem vagy "hithű" keresztény. Ne akard őket megismerni, ha készen állnál rá találkoznál velük. Közöd nics hozzájuk, én valamilyen szinten az voltam, de megismertem Jézust, inkább hozzá kerülj közelebb. Nem lenne a javadra. Ilyen gyenge hittel aki minden hitet jónak tart nem szolgálnád a szellemi épülésüket a és ők sem a tiedet. Ergo előbb magadba tegyél rendet, mert Jézus érted is meghalt.
2011. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!