Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol ismerkedhetnék ördögimádó...

Hol ismerkedhetnék ördögimádó (nem sátánista) fiatalokkal (18-25,28 éves korig)? Mit csinálnak ők? Temetőkbe járnak? Hogy csatlakozhat az ember? Véráldozat?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, hogy erről cseteljek valakivel, vagy beszéljek. Érdekel a dolog, de sajnos a közelemben nem nagyon vannak ilyen emberek, pláne nem normálisabbak.
2011. jún. 30. 22:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
37%
"Szóval komolyan. Itt senki nem ördögimádó? Ne csináljátok már..." Hmm, te amugyis hozzá tartozol mert eluatsítod Jézust a testben megjelent Krisztust!
2011. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
46%
Vagy Istenhez vagy a Sátánhoz(ördögökhöz) tartozol. De te inkább a Sátánt akarod, hát Isten nem kényszerít még akkor sem ha a károdra teszel..
2011. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
63%
Dohány utca és környéke. Ott él az ördög népe. De eléggé kirekesztőek, nem fognak szívesen látni.
2011. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Temetobe
2011. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Ti nem értitek. A kutatásomhoz és a könyvemhez kellene. Kíváncsi vagyok a rituáléikra, szokásaikra, hitükre. Ők részben egy szubkultúra is, nem csak idióták gyülekezet. A szociológiában pedig nincs helye szubjektív ("teológiainak csúfolt") érveknek. A tudományt meg szereti Isten... Értitek már! Szóval, az ördögimádó, aki megért Jézushoz, mesélne nekem erről akár priviben? Sokat segítene. Többiek hozzászólásait is várom.
2011. júl. 9. 00:27
 26/33 anonim ***** válasza:
87%

Ne az ördögöt keresd,inkább fordulj az Úrhoz!

Én nem becsmérellek le de az Úr téged is szeret,és nem akarja,hogy a Pokol legyen a végső nyughelyed.Nem meg-

rémiszteni akarlak ezzel,hanem figylemeztetni,mert én sem

akarom,hogy akár egy ember is elvesszen a sok közül:((

2011. júl. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Utolsó: Kedves vagy, hogy aggódsz a lelki üdvömért, de nem ördögimádásért fogok a Pokolba jutni! :D
2011. júl. 9. 00:31
 28/33 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok keresztelve meg elsőáldozva stb. de nem szoktam templomba járni, 10 évesen jártam, de mindig ugyanazt mondták, ugyanaz a menet, hideg is volt odabent.. nem vagyok ateista , Isten lehet hogy van valahol, de nem 100%.
2011. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a kérdésre elfelejtettem válaszolni.. :s az ördögimádoknak nincs valami weboldaluk? Ott talán kapcsolatba léphetnél velük.
2011. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
59%
Hogyne volna weboldaluk, csak guglizni kell. Jobban optimalizált mint sok más oldal. Oldalt van egy üzenőfal, vagy regisztrálsz, fönt.
2011. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!