Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszel az evolúcióban?

Hiszel az evolúcióban?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem? Miben hiszel helyette?
2011. júl. 23. 20:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%

Én nem hiszek az evolúcióban, sem a világháborúkban, Mátyás királyban vagy Kolombuszban. Azt hiszem, ebből leszűrhető a véleményem.


Lehet hinni az istenekben, szellemekben vasorrú bábákban, sellőkben, hupikék törtpikékben, de ami tény és való, abban nem kell hinni.


Ez a túlbuzgó vallásosok szemlélete. "Nem hiszek az evolúcióban, akkor nincs evolúció. Nem hiszek a kenguruban, akkor nincs kenguru."

2011. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
nem. Minden ami a világegyetemben van, energiából van. Az atomok, molekulák is. Az energiának meg nincs olyan tulajdonsága, hogy magától fejlődjön. Olyan, mindha egy kulcsot látnál a semmiben lebegni, nem látnál semmi mást csak a semmit, meg a kulcsot. Erre azt feltételeznéd, hogy magától jött létre a kulcs.
2011. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Rendben van, de még mindig nem kaptam választ a kérdéseimre. Mi történt azzal a sok kihalt fajjal, és hogyan lettek új fajok? Egyébként is mondtam már, hogy az evolúció és Isten léte nem kizáró fogalmak.
2011. júl. 25. 17:25
 24/24 anonim ***** válasza:
12%
Dehogynem kizáró fogalmak, a Föld kb 6000 éves. Az evolúció pedig nem tudomány, hanem egy elmélet, amiben sokan hisznek, de Isten és Bibliaellenes.
2011. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!