Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miben hisztek? Mi a vallásotok?

Miben hisztek? Mi a vallásotok?

Figyelt kérdés
Én a reinkarnációban.Mégpedig azóta,amióta álmomban spanyolul beszélek,beszélgetek az emberekkel.Soha életemben nem tanultam spanyolul.De biztos hogy spanyolul beszélek.Ezt én nem tudom mással magyarázni........
2009. ápr. 12. 10:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%

Én sátánista vagyok, és ajánlom neked a zárt osztályt.


Nem reinkarnálódtál, mert reinkarnáció nem létezik, viszon a személységhasadásban az "egyik én" ismerhet nyelvet, amit "egy másik" nem.


Szerintem menj el pszichológushoz, és ezt nem bántásból mondom.

2009. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a sátán nem létezik.De nem arra voltam kiváncsi hogy ki mit gondol más emberek vallásáról,hanem arra hogy ki miben hisz és miért?Nem vagy skrizofén,egy szeemélyiségem van,köszönöm jól vagyok.
2009. ápr. 12. 10:59
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
nyugalom kedves kérdező, vannak ilyen emberek :) az, hogy ki miben hisz, nem elítélendő, hiszen sem te, sem kedves sátánista barátunk nem tudhatja, mi fog vele történni a halál után, ahogy nem tudhatja ezt még maga a pápa sem... az én "vallásom" a szkepticizmus...én nem hiszek vakon egyik létező írott vagy bejegyzett vallás,szekta vagy bármilyen csoport elméleteiben... én gyártom a saját elméleteimet és ha valamelyik vallás egy apró részlete megtetszik, beleveszem a sajátomba, ilyen pl a reinkarnálódás... nem hiszek benne, de elképzelhetőnek tartom. És reménykedek benne, hogy létezik. Én mindig mindennel szemben szkeptikus vagyok még a saját elméleteim, állításaim is megkérdőjelezem, mert nem tudhatom, hogy úgy van e, ahogy én vagy bárki más elképzeli a világot...attól,hogy valami számomra ésszerűnek tűnik (mint pl a reinkarnálódás),még nem jelenti azt,hogy valóban úgy van...teljesen más okai is lehetnek a reinkarnáció létezésére utaló bizonyítékoknak...olyan agyi vagy lelki folyamatok esetleg,amelyeket még nem ismerünk (és itt nem a skizofréniára gondoltam,kedves sátánista barátunk vegyen kezébe egy pszichológia könyvet,mert semmi köze a skizofréniához az álomnak). Szóval én nem hiszek semmiben...maximum találgatok,vagy bízom valamiben, hogy úgy van. Én még a tudósoknak sem hiszek,mert ők is emberek, és az embernek erős korlátai vannak,amik megakadályozzák hogy mindent megismerhessen és megtudhasson, bármennyire is szeretné az ember átlépni ezeket a korlátokat, nem teheti meg... én ezért gondolom úgy hogy léteznek számunkra ismeretlen lények a világban,és ezért félek az orvosoktól, akik bármikor félrediagnosztizálhatnak egy addig ismeretlen betegséget...ebben a világban semmi sem biztos, még a halál sem...
2009. ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
Találkoztam már emberrel, aki németül beszél, aztán "elfelejtette", és hirtelen "tudott" angolul. Egyik nyelvet sem tanulta. Kiderült, hogy 8 "énje" van. Még mindig tartom a pszichológust, és a zárt osztályt.
2009. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nos anak az embernek biztos komoly baja volt.De mondom ,hogy nekem 1 énem van,teljesen normális vagyok és csak álmomban beszélek spanyolul.Én úgy gondolom ,hogy előző életemben spanyol lehettem.
2009. ápr. 12. 11:35
 6/26 anonim ***** válasza:
39%
Álmomban én is tudok repülni...
2009. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

Én például félig materialista vagyok. Hiszek az anyagban, amit meg tudok fogni. Ugyanakkor hiszek az elmében is (vagyis az akaratban). Én nem sokra nézem az eszméket, vagyis a vallást (1-2 dolog felszínre került róluk, így nem sok értelmét látom).

Ez persze mindenkinek egyéni dolga.

2009. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
12%
a sátánista egyénnek üzenem, hogy ha nem jár az orvosira, és arra is hülye, hogy félelmetes dolgok nélkül tegyen szert tekintélyre, inkább játsszon apja pisztolyával úgy, hogy bebiztosítja és tesz bele töltényt is :)
2009. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
12%
de komolyan, bmeg, orvosira jársz? értesz a pszichológiához? mert ha nem akkor gonoszkodni ne gyere csak mert alkoholista az apád és vert gyerekkorodban. Sajnos te szenvedsz, igen te, kedves sátánista, fejlődési és személyiségzavarokban, és neked lenne a legjobb hely a zárt osztály !
2009. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
12%
igenis reinkarnáció létezik, és előjöhetnek álmokban régi emlékek, mert amikor álmodsz, nem a földön jár az agyad, az agy rádió. Amúgy meg a sátánisták azért ugranak erre, mert beteges hitük szerint, amikor valami más vallást kritizálnak, az olyan mint amikor mi keresztények, elmondunk egy imát. Szerintetek aki ilyen lesz, azt nem verték gyerekkorában? Mint a kutyákat. Detto, ha bántalmazod beteges hajlamai lesznek és előtörik belőle az agresszió.
2009. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!