Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miben hisztek? Mi a vallásotok?

Miben hisztek? Mi a vallásotok?

Figyelt kérdés
Én a reinkarnációban.Mégpedig azóta,amióta álmomban spanyolul beszélek,beszélgetek az emberekkel.Soha életemben nem tanultam spanyolul.De biztos hogy spanyolul beszélek.Ezt én nem tudom mással magyarázni........
2009. ápr. 12. 10:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A satanrol annyit, hogy ahol feny van, ott arnyek is kell legyen. Kb ilyesmi lehet a satan is. Igazabol egy negativ program, egy virus az emberi agyban. Létezik, de a lényeg, hogy mi ugyis erosebbek vagyunk nala. A fény mindig eltunteti a sotétet, de a sotet a fényt soha.


Amugy én is picit kevert vallasu vagyok. Igazabol egy fajta őskeresztenyseg asszem, amivel legigazan egyetertek. Ebben benne van minden valamilyen szinten. Őseink is ezt vallottak, és ezért volt az, hogy nem zavarta oket egyaltalan az, ha valaki mas vallasu volt az orszagban, mert tudták, amit tudtak. A reinkarnacio léte meg rengeteg dologra magyarazatot ad.

2010. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

biztos létezik valamilyen felsőbb hatalom, végülis mindegy, hogy hogy hívják, Istennek vagy sorsnak... hallottam olyanról, hogy valaki felébredt a kómából és mondjuk csak németül beszélt utána és olyan dolgokat tudott hitlerről, amit csak az tudhat, ki a közvetlen közelében élt, jah és ez a kómás egy kisfiú volt, szóval "lélekvándorlás"-ban is hiszek valamilyen szinten.

azon is elgondolkodtam, hogy mi van, ha földönkívüliek "ihlették" meg az embereket. mert hát minden vallásban az isten/istenek az égből jönnek, csodás képességeik vannak stb.

2010. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én római Katolikus vagyok!

És hiszek Istenben,Jézus Krisztusba és a sátánba!

2010. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
ateista
2010. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
52%
Csak magamban hiszek,meg a szerencsétlenségben,néha a szerencsében. Sorsban esetleg. Vallásos tanokat messziről kerülöm,undorodom tőle,nevetésges tanmesének tartom magam részéről.Ez akármelyik vallási gyülekezetre vonatkozik.Az ördögimádók agyhalott baromságaiban szintén nem hiszek,mert ugyanaz mint a vallás,csak a kereszt fordítva áll.Sátánizmus más tészta, mert a balszerencsében,az emberi gonoszságban és a minen jó végetér,csak a halál marad dologban vetett hit lehet éppen megalapozott,ezekre van bizonyíték. Halál közeli élmények beszámoloi alapján vannak egykét meggyőző féle beszámolók is,ami alapján nem zárom ki hogy valami egy bizonyos ideig történhet velünk a biologiai megsemmisülés után. Én csupán ezekben hiszek/bízok. Egyéb alaptalan marhaságok nem fognak meg igazán,az orromnál fogva nem fog az egyház megetetni sose látott,sose bizonyított dolgokkal. Én abban képtelen vagyok hinni.Nem helyes.
2010. szept. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Előző..: Mibol gondolod, hogy amit te nem ertesz, vagy szamodra hulyesegnek tunik, az az is, és hogy más számára is alaptalan? Elmélkedj el azon, hogy akik valamit gondolnak (tiszta véletlenul a vilagvallasok mind ugyanarrol szolnak, mégha a képviselőik elis ternek néha a lényegtol) azok vajon hogy olyan "hulyek", h meg vannak gyozodve az igazukrol évezredek óta, mig a materiealista vilagszemlélet alig 1-2 100 éves,és maris önmaganak kezd ellentmondani, és a tudosok is kezdik beismerni, hogy egy ido utan zsakutca a tudomany. (önmagaban a tudomany is oké, csak zsakutca egy idő utan, és nem ad valaszokat azokra a kérdesekre, amelyek igazabol az emberről szolnak)

Beképzeltség szm olyan dolgokat kizarni az életunkbol, amirol csak hallottunk, hogy a szomszéd latott olyan embert, aki ismeri azokat. Értelmesebb megismerkedni vele, tapasztalni.

2010. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!